Łamigłówka

MadisonM

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2013
Posty
3
Witam,

Po 3 miesiącach uprzejmego pukania do Centrum Pomocy Facebook'a zapukam do szanownego grona magików.. Szukam pomocy w dostaniu się do mojego konta na fb. Wysyłałam już z 60 zgłoszeń i oczywiście dostaje uprzejme auto odpowiedzi, że oczywiście są bardzo zmartwieni, ale nie mogą odpowiedzieć na wszystkie zapytania. Problem wygląda tak oto:

Od trzech miesięcy moje konto na FB nie jest dla mnie dostępne. Wcześniej konto było zabezpieczone kodem wysyłanym na telefon, ale było to problematyczne i zrezygnowałam z tego i wtedy zaczął się mój problem z logowaniem. Pojawia się informacja "Facebook jest czasowo niedostępny. Trwają prace nad tym rozwiązaniem". Nie mam pojęcia, czy konto zostało przejęte, próbowałam wszelkich konfiguracji podczas logowania. Pojawia się również informacja o zapisie urządzenia z którego się loguję, klikam "nie zapisuj", "zapisz urządzenie" i w obydwu przypadkach jest porażka. Za każdym razem nieudanej próby logowania otrzymuję smsa "nowe, nieznane urządzenie próbował się zalogować na Twoje konto"..

Jednak miło jest mieć kontrolę nad kawałeczkiem swojego życia, o kontaktach towarzyskich i składaniu życzeń jubilatom, nie wspominając.

Pomocy! Jestem w stanie wynagrodzić za poświęcony czas i główkowanie :) i oczywiście przekazać niezbędne dane..

I oczywiście pytanie, jak dostać się do konta, pozamiatać prawdopodobnie dziwaczne ustawienia i odetchnąć bez niepokoju???

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pzdr
Magdalena
 
Ostatnia edycja:

MadisonM

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2013
Posty
3
Niekoniecznie,

Po pierwsze, 3 lata z życia do wirtualnego kosza (ale to najmniejszy problem, jeśli w ogóle to problem).

Po drugie, na moim koncie może pojawić się dosłownie wszystko, komentarze, posty nieznanego pochodzenia, na które nie będę miała wpływu, czyli śmietnik, do którego każdy może coś wrzucić, a ja nie mam na to wpływu.

Więc odpowiedź brzmi "nie", chyba, że uda mi się usunąć konto, ale tego też nie mogę przecież zrobić, bo nie mam dostępu.. a kolega hunterdog zapadł się pod ziemię ;) jak to z "hakerami" bywa :)

Pzdr
M
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
hunterdog - rozumiem ze z filmow dowiedziales sie o "socjotechnice" ale jaki jest sens prowadzenia tutaj rozmow ze samym soba?
 
Do góry Bottom