[04.13] Poszukuje keyloggera (+ pare pytań)

Vanil

Użytkownik
Dołączył
Marzec 4, 2013
Posty
14
Cześć wam, nie ogarniam środowiska hackerskiego i nie wiem skąd pobrać jakiś w miarę dobry darmowy keylogger który będzie wysyłał mi logi na maila/ftp. Do niedawna były projekty na cracker.com.pl typu sharp keylogger/blackice ale już to poznikało jak i chyba wszystko z tamtej strony. Osobiście korzystam, jeszcze mam na komputerze, generator od dolphinkeylogger, ale FUD to około 8/14, nie mam bindera, na dodatek nie mam bindera z crypterem aby wykrywalność zmniejszyć, bo sam mi się z kompa usunął no i all projekty na cracker.com.pl chyba siadły, albo jestem debilem i nie widzę.

Więc prosiłbym o link do darmowego keyloggera z w miarę niskim FUD, albo jak ktoś by mógł, co bym wolał, to link do bindera z dobrym crypterem, bo obecnie muszę działać na tym 8/14
Nie znam się na tym za dobrze, więc postanowiłem poprosić o to was ;]


Dodatkowe pytanie, jeżeli np. jest keylogger którego nie wykrywa np. skaner avasta, no to osoba która ma tego avasta na kompie zainstalowanego, po pobraniu tego keyloggera nie wyskoczy jej żaden komunikat że to wirus tak? Jeżeli tak, to czy po włączeniu go, będzie on również działał bezproblemowo? Czy to FUD, jest tylko i wyłącznie wyznaczeniem wykrywalności wśród skanerów online?


Dzięki za każdą informacje, pozdrawiam Daniel
 

mto9

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2011
Posty
81
cracker.com.pl nie upadł, piszesz głupoty, jakbyś czytał forum to być wiedział że jest przygotowywany panel w php do pobierania/kupowania projektów i dlatego zostały one chwilowo usunięte z forum.

Jak interesuje Cię binder lub/i keylogger napisz na gg:1358807, więcej info w sygnaturce.
 
Do góry Bottom