A jak sie ukrywac....

Major

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
156
Dopiero zacznam przygode z trojanami, a juz zdazyem sie nasluchac o gosciach zgranietych przez suki za "hackerstwo".. Mam wiec pyt jakie jest prawdopodobienstwo wykrycia mojego IP i ilu osoba chce sie biegac do prokuratury z takim wnioskiem... No i czy znacie jakis program ktory skutecznie markuje IP??
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Dopiero zacznam przygode z trojanami, a juz zdazyem sie nasluchac o gosciach zgranietych przez suki za "hackerstwo".. Mam wiec pyt jakie jest prawdopodobienstwo wykrycia mojego IP i ilu osoba chce sie biegac do prokuratury z takim wnioskiem... No i czy znacie jakis program ktory skutecznie markuje IP??[/b]

prawdopodobienstwo wykrycia twojego IP zalezy tylko i wylaczcie od ciebie !!!! jesli sie wlamiesz do jakiejs powaznej firmy i pozmieniasz nazy plikow, jednym slowem zdemolujesz system napewno pobiegna do prokuratury. z trojanami to roznie jest. zrob petle na shellu a juz cie niewykryja.

--==a5a==--
 

Major

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
156
Wszystko fajnie ale...

Ja narazie zabawiam sie tylko trojanami.. (zaczolem od NetBus'a ale jusz mi sie znudzil wiec teraz zaczynam z Deep throat) A jakbys mi jeszcze mogl powiedziec jak taka petle zrobic... wiesz ja dopiero zaczynam wiec...
Pozdrawiam
 

Major

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
156
Apropos :)

A jak jush jestesmy przy trojanach, to ktorego byscie polecali.. (chodzi o to zeby jak najmniej firee wall'i go wylapywalo)
 
G

Guest

Gość
polecam

A jak jush jestesmy przy trojanach, to ktorego byscie polecali.. (chodzi o to zeby jak najmniej firee wall'i go wylapywalo)[/b]
jezeli naprawde ci zalezy przeczytaj wszytko z pod tego linku http://www.jtz.org.pl/Inne/hacker-howto-pl.html
a trojany jak dla ciebie to:
cafeini
prosiaka
sa to trojany z tutejszego ftp w wersji polskiej wiec z czytaniem nie bedziesz mial problemow
pobaw sie tez scanerami
trojan scaner
ip scnaer

powodzenia lol -- trojany to jest to!

___________
techno power
 

Major

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
156
Prosiak...

O prosiaku slyszalem i on stal sie juz dosc popularny... o cafeini nie slyszalem.. scannerami sie bawilem (uzywam SuperScan'a -- tam sobie upatruje ofiary i lookam jak moga byc zawaansowane... narazie igram tylko z lamerami ofcorzz
smile.gif
A jak z ta pentla shell'owa.. moze mi ktos pomoc.. Strasznie mi sie podoba zabawa trojanami, ale niechce glupio wpasc.. (Wiem czeo mam nierobic itp, ale boje sie ze jakis koles bedzie mial programik wylapujacy IP i albo sam mi bedzie sie wpier... do kompa albo poprostu podzuci go do "wladz"
smile.gif
 

Major

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
156
Hmmmmm.......

Heh.. wiesz to nie jest tak ze ja lece z motyka na ksiezyc.. Proste ze juz troche sie o tym naczytalem, ale tego akurat niemoge znalezc... Jak znasz jakas ciekawa stronke gdzie moglbym znalzc interesujace mnie informacje, to daj link'a jak mozesz.. ja naprawde z chcia sie poedukuje!!
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Heh.. wiesz to nie jest tak ze ja lece z motyka na ksiezyc.. Proste ze juz troche sie o tym naczytalem, ale tego akurat niemoge znalezc... Jak znasz jakas ciekawa stronke gdzie moglbym znalzc interesujace mnie informacje, to daj link'a jak mozesz.. ja naprawde z chcia sie poedukuje!![/b]

gdzies o tym czytalem, ale nie pamietam, wez oblukaj rozne faqi na www.hacking.pl albo na ftp://217.97.87.155 jak znajdziesz to daj znac
 
Do góry Bottom