ace password sniffer

juri

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 29, 2003
Posty
15
Mam taki wielki problem. Od dluzszego juz czasu szukam cracka do Ace Password Sniffer. Nie wysylajcie mnie tylko do google. Szukalem tam kilka dni. Znalazlem sporo crackow i gen kluczy do tego, ale albo nie dzialaly wogole, albo wyskakiwalo, ze niewlasciwy rozmiar pliku. Szukalem tez na tych najwiekszych wyszukiwarkach crackow
 
G

Guest

Gość
Originally posted by juri
Mam taki wielki problem. Od dluzszego juz czasu szukam cracka do Ace Password Sniffer. Nie wysylajcie mnie tylko do google. Szukalem tam kilka dni. Znalazlem sporo crackow i gen kluczy do tego, ale albo nie dzialaly wogole, albo wyskakiwalo, ze niewlasciwy rozmiar pliku. Szukalem tez na tych najwiekszych wyszukiwarkach crackow
cracks.am
 

juri

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 29, 2003
Posty
15
Tam tez szukalem. Znalazlo 3 cracki, ale przy stosowaniu zawsze pokazywalo, ze niewlasciwy rozmiar pliku. Nie ma bata, zeby program byl zepsuty, bo sciagalem go z kilku stron, w tym tez ze strony producenta
 

pawel221

Użytkownik
Dołączył
Październik 4, 2003
Posty
31
Też mam ten sam problem co wyżej. Ja sie zaryjestrowałem ale jak wpisałem key to pisało że jest niepoprawny
 

juri

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 29, 2003
Posty
15
Szukalem tam niestety wszystkie cracki, ktore tam znalazlem wyswietlaja komunikat o niewlsciwym rozmiarze pliku
 
G

Guest

Gość
Originally posted by juri
Szukalem tam niestety wszystkie cracki, ktore tam znalazlem wyswietlaja komunikat o niewlsciwym rozmiarze pliku
wrr sciagnij se inna wersje programu albo se kup !! pełna wersje
smile.gif
 

erde

Użytkownik
Dołączył
Listopad 4, 2002
Posty
53
Daj mi linka do tego programu. Jak bede mial czas to go sciagne i sprobuje zcrackowac. Jesli sie uda dam Ci znac.
 

juri

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 29, 2003
Posty
15
Spoko juz mam wersje scrackowana. Jak ktos potrzebuje mozna sie ze mna skontaktowac przez maila albo gg
 
Do góry Bottom