administarator gg

kaska__zdw

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2004
Posty
4
mam pytanie.czy istnieje administrator główny komunikatora gadu-gadu?cyz posiada on wszytskie rozmowy które były przeprowadzane przez różnych użytkowników??jesli tak czy da sie te rozmowy uzyskac??
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
tak istnieje i nazywa sie lukasz foltyn tylko ze nie odda ci rozmow na bank 100% bo nie ma ich na serverze
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
gdyby na serverze były rozmowy wszystkich osób to taki server by musiał mieć kilka terabajtów wielkości...BTW servery gg chociaż zapisują ip z którego ktoś się loguje?
 

mkey

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2004
Posty
1
Zapisują i to na pewno IP ki a jeśli nie sam damenon-server gg to automatycznie sam server zapisuje w swoich logach
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Originally posted by NiuNio
tak istnieje i nazywa sie lukasz foltyn tylko ze nie odda ci rozmow na bank 100% bo nie ma ich na serverze
gdy piszemy do niedostępnęgo to to chyba zostaje na serwerze, prawda? jak pożądany numer się loguje to wiadomość dochodzi i znika z serwera? na moje oko tak to działa, ale ja się nie znam... również myśle że nie ma rozmów na tych serwerach GG
 

Kazuya

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2004
Posty
183
moze nie ma ich na serverze wszystkich rozmów ale admin ma wgląd do karzdego konta i archiwum
 

remik89

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2004
Posty
1
Napewno nie ma dostepu do archiwum jedynie do listy osób bo ona jest zapisywana na serwerze a archiwum zostaje na kapie wiec admi gg nie ma wglądu bo inaczje gg by musiało miec jakiegoś troja albo cos a wtedy napewno nie tylko admim by znali te tricki;]
 

DNSA

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2005
Posty
147
Naruszenie prawa przy użyciu programu Gadu-Gadu, np. poprzez wysyłanie gróźb, będzie traktowane jako naruszenie regulaminu. Ponadto operator udostępnia organom ścigania dane pozwalające zidentyfikować użytkownika. W tym celu przechowywane są dane dotyczące czasu oraz numeru IP logowania, oraz wykazu rozmów użytkownika. Treści wiadomości nie są przechowywane (poza komunikatami wysłanymi dla użytkownika w czasie jego niedostępności).[/b]
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Czyli prawie bez omyłki napisałem :) Z tego wynika że trzeba pisać tylko do dostępnych żeby oszczędzać serwery gg :p

Czemu ja mam w profilu kobieta? :| Już wiem o co chodziło Atidowi ;]
 
Do góry Bottom