[all] Jak trwale uszkodzić system Windows?

Mystic Vintage

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2005
Posty
18
W jaki sposób rozwalić windows, podczas jego działania tak, żeby już się więcej nie włączył? ;]

ostatnio coś mi z kompa wywaliło NTDLR.dll, ale nie wiem czy dobrze podaję nazwę więc to nie jest pewniak...
 

acking

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 29, 2004
Posty
51
NTDLR.dll to jest genialny plik ... ale kolesiowi bendize pisalo ze brakuje mu tego pliku jak jest ciota to bendzie reinstall jak bendzie inteligentny to skopjuje sobie od kogos to ;]
 

Marcin1700

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 21, 2004
Posty
39
Originally posted by acking
jest ciota to bendzie reinstall
Jak usuniesz do tego boot.ini to nie przeinstaluje windy bedzie musial zrobic format
<
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Nazwij serwer explorer.exe :] i wtedy windows sie nie zalaczy :]
 

bart2525

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2005
Posty
1
Niszczenie windy

piszesz plik wsadowy bat
a w nim
del C:/windows/explorer.exe
albo umieszczasz tą linike w autoexec.bat. wystarczy.
 

Mystic Vintage

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2005
Posty
18
hmm, wydaje mi się że najciekawszą kombinacją będzie NTDLR.dll oraz boot.ini
<


Dzięki za dużą aktywność w temacie i za upewnienie mnie że tak się nazywał ten plik
<
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Szczytnych celow chlopaki to raczej nie macie i chcecie usuwac - NTDLR.dll
<
Wystarczy sie pozbyc tego ntoskrnl.exe - specjalnie nie napisze co to za plik zebyscie sami do tego doszli
smile.gif
 

Mystic Vintage

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2005
Posty
18
Originally posted by fl3a
Szczytnych celow chlopaki to raczej nie macie i chcecie usuwac - NTDLR.dll
<
Wystarczy sie pozbyc tego ntoskrnl.exe - specjalnie nie napisze co to za plik zebyscie sami do tego doszli
smile.gif

Ale jesteś wredny
<
<
<
 

VsMaX

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2005
Posty
4
ntoskrnl.exe - specjalnie nie napisze co to za plik zebyscie sami do tego doszli Uśmiech...[/b]
Wyglada na to ze to kernel
smile.gif
Ale usuniecie go tze za duzo nie da najwyzej sie widows zchrzani a prawie kazdy umie przeinstalowac/zformatowac kompa(chyba ze sie myle i ten plik nalezy to MBR'a bo jesli nie to znaczy ze nic nie da) . Ma ktos moze pomysl jak popsuc tabele partycji tak, aby koles musial cala tabele na nowo tworzyc?
<
Programuje w delphi prosilbym o cos wiec w delphi
smile.gif
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Pod NT nie ma mozliwosci bezposredniego mieszania na przerwaniach ale od czego sa sterowniki...
 

VsMaX

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2005
Posty
4
Sugerujesz usuniecie sterow? Eee to tze nic nie da poza awaria systemu w najgorszym wypadku nie znasz czegosc mocniejszego? :twisted:
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Piszac o sterownikach maialem na mysli napisanie wlasnego Kernel Mode Driver'a z dostepem do przerwan!
 
Do góry Bottom