Allegro - zablokowane konto

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
hej hej

Mam pare pytan odnosnie witryny allegro mm i zastanawiam sie czy ktos z was nie mogl by mi help help

:?
ogolne chodzi o to ze zablokowali mi konto na allegro mm wiec uzylem servera proxy w przegladarce i pozyczyllem konto od kolegi no i po jakis 3 dniach moje konto znowu zostalo zablokowane :shock: gdy napisalem do nich list odpisali ze z ich wiadomosci systemowych wynika na to ze nie ja jestem posiadaczem konto :|

ostatnio zmienilem wszystkie strony z zalacznikami do obrazkow mmm zmienilem dostawce netu i mam inne ip i maske komputera mm zmienilem nawet nr karty sieciowej iiii gdy juz myslalem ze wszystko bedzie ok (dodam ze wziolem po raz kolejny inne konto :oops: kture bylo juz aktywowane od kolegi) mmm no i wczoraj po 5 dniach mmm bank !!!!! i znowu zablokowali konto `````?????????? jak to sie moglo stac przeciesz zmienilem ip konto i ogolnie wszystko jak ?? jest to mozliwe ???? mmm bardzo ma na tym zalezy bo na allegro sprzeddaje ubranka dla bobasow no i chcial bym sie dowiedziec w jaki sposob oni mnie zchaczyli `?? i zrobic tak by wszystko bylo jak dawniej i zebym mogl sprzedawac swoje ubranka no bo przeciesz przeczkola nie bede otwieral yyyy
<



ps za dobra proffesionalna pomoc jestem w stanie zaplacic troche $ lub ubranek dzieciecych jak kto woli hihihi m


z pozdrowieniami DoloreS :mrgreen:
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Zablokowali ci konto dlatego ze pewnie sprzedawales cos nielegalnego (gry pirackie) lub z powodu ze oszukiwales ludzi.

PS. Raczej nie odblokujesz konta.
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
no to powiem ci ze slaby z ciebie psycholog ale ogolnie nie chodzi mi o odblokowannie starego konta tylko o kozystanie z nowego
<
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
A formata robiles :?: Watpie zeby to bylo to, ale.....

Wiedza ze to ciagle ty :?: (tzn jako osoba, ze korzystasz juz z kolejnego konta)
Jesli tak to znalezli jakis wzorzec twojego zachowania i tyle, jak sprawdza aukcje i zobacza znowu ten sam mail, adres czy telefon i ten sam towar to powtorka z rozrywki.
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
Originally posted by D0han
A formata robiles :?: Watpie zeby to bylo to, ale.....

Wiedza ze to ciagle ty :?: (tzn jako osoba, ze korzystasz juz z kolejnego konta)
Jesli tak to znalezli jakis wzorzec twojego zachowania i tyle, jak sprawdza aukcje i zobacza znowu ten sam mail, adres czy telefon i ten sam towar to powtorka z rozrywki.


no wlasnie nie robilem formata i tak wiedza ze to ja czyli mowia ze to wczesniejsza osoba i podaja moj wczesniejszy nick mm a jesli chodzi o maila konto i wzorzec to totalnie wszystko zmienilem mmm wszystko jest na maxa inne caly opis tel nr gg maile no wszystko
<
:|
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
mmm no troche mnie tu nie bylo no ale coz lepiej puzno niz wcale no co nie ??
<
mmm wlasnie sam sie zastanawiam jak to jest wogle jest cos takiegos jak ban na konfiguracje sprzetowa ?? gadalem z jednym chlopaczkiem ktory powiedzial ze te allegro ma szereg programow do wlasnie wgladu na kompa odwiedzajacych czyli ze sa np w stanie mmm zobaczyc konfiguracje mojego windowsa i nazwe moja w sieci i po tym :?

mm to to wogle mozliwe jest ?? kurde gdzie sa te osoby ktore wlamywaly sie na rozne profesionallne witryny i maja jakies pojecie o zabezpieczeniach ?? jakie one stosuja itd itp :?

pamietam ze pare lat temu byl ktos taki jak pchelka czy jakos tak i koles serjo dawal rade i zastanawia mnie czy ta osoba jest jeszcze na tym forum ?? :?
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Originally posted by Dajmos
mmm no troche mnie tu nie bylo no ale coz lepiej puzno niz wcale no co nie ??
<
mmm wlasnie sam sie zastanawiam jak to jest wogle jest cos takiegos jak ban na konfiguracje sprzetowa ?? gadalem z jednym chlopaczkiem ktory powiedzial ze te allegro ma szereg programow do wlasnie wgladu na kompa odwiedzajacych czyli ze sa np w stanie mmm zobaczyc konfiguracje mojego windowsa i nazwe moja w sieci i po tym :?

mm to to wogle mozliwe jest ?? kurde gdzie sa te osoby ktore wlamywaly sie na rozne profesionallne witryny i maja jakies pojecie o zabezpieczeniach ?? jakie one stosuja itd itp :?

pamietam ze pare lat temu byl ktos taki jak pchelka czy jakos tak i koles serjo dawal rade i zastanawia mnie czy ta osoba jest jeszcze na tym forum ?? :?


no jest jeszcze na forum, ale sie juz nie udziela
smile.gif

niestety praca go pochlonela i nie ma czasu na forum;
a moze jednak troche zaczne sie znowu udzielac
<
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by pch3l4
no jest jeszcze na forum, ale sie juz nie udziela
smile.gif

niestety praca go pochlonela i nie ma czasu na forum;
a moze jednak troche zaczne sie znowu udzielac
<

Wszyscy maja nadzieje ze sie zacznie udzielac.
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
Originally posted by FDJ+--><div class='quotetop'>CYTAT(FDJ)</div>
<!--QuoteBegin-pch3l4

no jest jeszcze na forum, ale sie juz nie udziela
smile.gif

niestety praca go pochlonela i nie ma czasu na forum;
a moze jednak troche zaczne sie znowu udzielac
<

Wszyscy maja nadzieje ze sie zacznie udzielac.[/b]


ojjj mmm no to szkoda ze nikt nie jest w stanie mi pomoc mmm
no ale y ok dzieki za dobre checi
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Originally posted by FDJ+--><div class='quotetop'>CYTAT(FDJ)</div>
<!--QuoteBegin-pch3l4

no jest jeszcze na forum, ale sie juz nie udziela
smile.gif

niestety praca go pochlonela i nie ma czasu na forum;
a moze jednak troche zaczne sie znowu udzielac
<

Wszyscy maja nadzieje ze sie zacznie udzielac.[/b]


kurcze przeciez pchelka to ja
smile.gif

tylko, ze nick zmienilem
 

kul3k

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2003
Posty
112
Witam
Zapewne konto macierzyste zostało zawieszone ( tu zwróć uwagę że konto jest zawieszone a nie zablokowane ) z powodu ponownego ( 3 ) złamania zasad tu gdzież regulaminu obowiązującego w serwisie, jakie to "przewinienie" powodowało taki ciąg zdarzeń zapewne wiesz - jeżeli nie zapłaciłeś prowizji - zapłać, jeżeli dopuściłeś się rażących nadużyć - wyprostuj sprawę, etc. itd. itp. Zapewniam Cię że praktycznie wszystkie "przewinienia" da się odkręcić fakt że czasami może być to mozolna i czasochłonna praca ale jeżeli Ci zależy to bez wątpienia poradzisz sobie z tym.


Pozdrawiam
 

KIKUJIRO

Użytkownik
Dołączył
Październik 3, 2005
Posty
8
Originally posted by Dajmos
mmm no troche mnie tu nie bylo no ale coz lepiej puzno niz wcale no co nie ??
<
mmm wlasnie sam sie zastanawiam jak to jest wogle jest cos takiegos jak ban na konfiguracje sprzetowa ?? gadalem z jednym chlopaczkiem ktory powiedzial ze te allegro ma szereg programow do wlasnie wgladu na kompa odwiedzajacych czyli ze sa np w stanie mmm zobaczyc konfiguracje mojego windowsa i nazwe moja w sieci i po tym :?

Raczej mi sie nie wydaje zeby cos takiego mieli bo to juz podpada pod skanowanie kompa czyli proceder nielegalny.
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by pch3l4+--><div class='quotetop'>CYTAT(pch3l4)</div>
Originally posted by FDJ@
<!--QuoteBegin-pch3l4


no jest jeszcze na forum, ale sie juz nie udziela
smile.gif

niestety praca go pochlonela i nie ma czasu na forum;
a moze jednak troche zaczne sie znowu udzielac
<


Wszyscy maja nadzieje ze sie zacznie udzielac.


kurcze przeciez pchelka to ja
smile.gif

tylko, ze nick zmienilem[/b]

Wiem tylko ze trzy posty na udzielanie sie to mi nie wygladaja :]
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
nie no ogolnie to zablokowali mi 3 odzielne konta a nie 3 rrazy jedno i to samo konto i nie wstrzymali tylko zablokowali
i nie da sie tego wyjasnic biorac pod uwage regulamin allegro mmm i to ze gdy sie do nich napisze zazwyczaj czeka sie okolo tyg na pierwsza odpowiedz ktora jest juz zazwyczaj ostatnia mmm lub 2 po okolu 4 mm 5 tygodniach




ale dzieki za mile checi
<
 

cox

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2004
Posty
9
Takie stronki lubią się bawić javą dla identyfikacji.Wyinstaluj jave ,wywal wszystko z rejestru,a jak to nie pomoże to format.Mieszkasz w Stockholm więc wielu polaków nie korzysta z allegro,a zapewne jesteś jedyny w Twojej "branży".
Lycka till!
MVH
cox
 

bartt80

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 17, 2005
Posty
1
Witam. Mam podobny problem. Zawiasili mi konto jakies pol roku temu po kilku letnim dzialaniu na allegro. Wiec zalozylem nowe na znajomego, od nowa wystawilem aukcje i tak kolo miesiaca sprzedawalem dalej. Dopoki nie zablokowali nastepnego konta. Wtedy: Zalozylem konto na inna osobe (nawet nie z mojego miasta), oczywiscie proxy, numer tel, numer gg, nowy server na strone www, nawet konto w innym banku, nikt nie logowal sie na to konto tylko ja tylko z jednego - nowego - komputera! Aukcje zupelnie zmienione, styl, wyglad, nawet troszke asortyment, 3 tygodnie!!!!! I konto zawieszone, wszystkie oplaty w terminie, zadnego nagiecia regulaminu, nawet caly regulamin przeczytalem :))) Nie mam pojecia o co chodzi! Allegro to moje miejsce pracy, zylem z aukcji, juz miesiac walcze o odblokowanie i nic! Jezeli komus udalo sie ominac podobna sytuacje, prosze o kontakt, odwdziecze sie napewno !$! Pozdrowienia!
 

kul3k

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2003
Posty
112
Dla jasność pracownicy serwisu Allegro tu gdzież QXL Poland nie mają uprawnień do blokowania kont ( żeby nie było niedomówień nie ma nawet takiej opcji w systemie ) - taka polityka firmy, konta są zawieszane a nie blokowane a to już zasadnicza różnica. Sprawdzona metoda to drogą wyjaśnień względem serwisu doprowadzić do "odwieszenia" konta macierzystego. Wbrew pozorom jest to jak najbardziej możliwe ... w e-mailu informującym o zawieszeniu konta jest zwrotka ( link kontaktowy ) dająca możliwość korespondencji z serwisem odnośnie konkretnego zdarzenia. Jak mniemam recydywa w łamaniu regulaminu nie była zamierzona ;-) a co za tym idzie możemy w pewnym stopniu ( większym lub mniejszym ) udowodnić swoją "niewinność" ... dalsze procedury poda nam pracownik serwisu...
 
Do góry Bottom