Ankieta

Co myslisz o tym dziale?

  • Calkiem mily dzial! Szkoda ze nic z tego nie rozumiem.

    Votes: 0 0,0%
  • Moze kiedys mi sie to przyda bo teraz szkoda mi czasu na takie herezje.

    Votes: 0 0,0%
  • A po jaka cholere mi to! Znam Delphi i to mi wystarczy! Na stos z tym dzialem!

    Votes: 0 0,0%
  • Niech zostanie - jeszcze sie rozwinie.

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    1

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
Widze ze nie ma zadnych komentarzy wiec ja dam. Ten dzial napewno jest przydatna rzecza, jednak wstydze sie swoja niewiedza na ten temat
<
. Wiem ze jak bym mial tylko dobre chceci napewno bym wiekszosc zrozumial, jednak nie cche mi sie spedzac czasu czytajac. Wiec moj problem polega na tym ze Jestem leniem.

PS: Jednak nie neguje ze w przyszlosci chcialbym sie wiecej na ten temat zorienowac, co napewno zrobie, wiec niektore kwestie poruszane tutaj moga mi sie przydac.

Pozdrawiam

DJBOSS666
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Niektore rzeczy sa trudne do opanowania ale to tylko kwestia czasu i woli. Czesto sam nie radzac sobie z jednym zagadnieniem zabieram sie za inne by pozniej powrocic do niego i juz bez problemu je zrozumiec. Zdarza sie ze gdy zabieram sie za jakis temat to musze wpierw zapoznac sie z innymi zagadnieniemi bez znajomosci ktorych zrozumienie zagadnienia glownego jest niemozliwe. Kazdy moze opanowac ta wiedze jesli tylko ma na to ochote - tez jestem leniem
<
 

Lechusky

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2005
Posty
169
Dokladnie tak zgadzam sie z fl3a. Mysle ze ten dzial jest potrzebny. Ja poruszane tutaj sprawy rozumie tylko powierzchownie ale mysle, ze kiedys to sie zmieni i bede mogl bardziej sie udzielac. Napewno sa tu ludzie ktorzy wiedza wiecej odemnie i dzial powoli bedzie sie rozwijal. Z pewnoscia nigdy nie bedzie tutaj tyle postow ile jest np o trojanach ;] ale beda tu duzo cenniejsze informacje.
 
N

nBD

Gość
polskiej scenie "hakerskiej" daleko do zagranicznej. napisalem "hakerskiej" bo glownie dzialalnosc opiera sie na uzywaniu trojanow, co i tak poprzedzone jest wielokrotnymi pytaniami w stylu "a jak skonfigurowac...?". dzial bardzo pozyteczny, niestety jak narazie tylko fl3a dysponuje odpowiednia wiedza (ja tez sie czasem udzielam;) zeby poruszac jakies tematy ciekawe.panowie nie zrazajcie sie brakiem wiedzy, pierwsze co proponuje to porzucic na jakis czas delphi i poczytac www.rootkit.com albo ziny grupy 29A
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Jak ja mam wiedze?
<
nBD: nie przesadzaj. Wiem ze nia kazdego cos takiego musi interesowac. Kiedys myslalem ze nauczenie sie C++ to cos nie do przejscia. To oczywiscie bylo bzdura i przejawem lenistwa! Jak patrze na innych na ich kod to nie chce tylko machnac reka i powiedziec - no zapewne ciekawe ale zatrudne. Nie! Zatrudne? Dlaczego? Czy ja jestem gorszy od tworcy? Fakt moze sam na to nie wpadlem ale czy nie moge przeanalizowac gotowca? Nie bujcie sie analizowac kodu! Nie znacie Win API? Co za problem - SDK jest dostepne z Delphi i BCB. Zycze wiecej zapalu i wiary w siebie
smile.gif
 
Do góry Bottom