Anonimowość w necie

sirarchimonde

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 4, 2010
Posty
17
Jeżeli to nie to miejsce to proszę o przeniesienie.
Moje pytanie polega na tym:
Chciałbym zainstalować sobie taki programik który maskuje moje ip (LAN = stałe ip;/) podczas ściągania, przeglądania stron, grania, itp. Kiedyś sciągnąłem hide ip ale niestety sprawdziłem swoje ip(whatsmyip.org) i nadal pokazywało mi moje stare ip. Jest coś takiego? Proszę o jakieś profesjonalne odpowiedzi ludzi, którzy znają się jakoś na rzeczy.
Pozdro .
 

5.56

Użytkownik
Dołączył
Luty 1, 2010
Posty
102
Jeżeli chodzi o samo przeglądanie stron,to owy TOR wystarczy,a jeżeli o ściąganie czy też granie...Raczej powinieneś zainteresować się usługami rodzaju ipredator(google),lub kupić jakiś VPN i korzystać z niego jako socks proxy(tak właściwie też można,chociaż z PuTTy w tle...to nie jest rozwiązanie na długą metę).
ps.TOR działa jedynie wtedy,gdy ktoś ma skłonności pedofilskie :D
 

sirarchimonde

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 4, 2010
Posty
17
No dobra ale czy TOR pozwala na anonimowy upload? Jeżeli np. chciałbym coś wysłać na speedyshare i postnąć to na jakimś forum to to pokaże jakieś inne ip czy moje?
 

sirarchimonde

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 4, 2010
Posty
17
No ok ale kurde TOR zamula neta jak cholera. Zwykłe google otwierają się kilkanaście sekund. Zawsze tak jest? Nie ma czegoś szybszego?
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Zwykle google otwiera mi się kilkadziesiąt sekund, przyzwyczaisz się. A z torem ponad minutę. Tor jest wolny ale pomaga utrudnić znalezienie nas. Wejdź na proxy.org i poszukaj czegoś dla siebie.
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
TOR zamula bo połączenie przechodzi przez kilka węzłów co daje dosyć dużą anonimowość ale wysyłanie przez niego większych plików jest raczej niemożliwe, poszukaj jakiegoś VPN'a który gwarantuje brak logów i nie znajduje się w krajach UE i USA. Większość takich usług pozwala na wykorzystanie pełnego pasma twojego łącza, ale trzeba za nie zapłacić. ( Np. ivacy.com z serwerem w Rosji)
 
Ostatnia edycja:

kulamario

Użytkownik
Dołączył
Marzec 6, 2012
Posty
2
witam nie chce zamiecac forum wiec pisze tu
mam pytanie czy MAC adres karty sieciowej WiFi pod Windowsem 7 można ukryć?
wiem ze można zmienić na Linuxie macchanger -m ale chodzi mi o winde7
żaden z programów do zmiany MAC-ka na Windows 7 nie działa
sprawdziłem ich chyba z 6-7
jak mogę się ukryć w sieci WiFi ?
łącze się przez router z zabezpieczeniem WAP ale jak mam się ukryć bo gdy wejdę na router mój MAC i IP jest widoczne w klientach podłączonych
jak poradzili byś cie się ukryć dodam ze nie chce zmieniać systemu na Linux
 
Ostatnia edycja:

trojanxem

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2011
Posty
239
Najlepiej to ruski VPN i jeszcze najlepiej płatny
 
Do góry Bottom