Antywir a keylogger/trojan/binder

Jaco_cc

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 19, 2007
Posty
89
Witam !
Czy wysyłając zbindowany plik ofierze np. plik lol.exe (zbindowany jest w nim keylogger albo jakiś trojan)
trojan/keylogger lub binder którym łącze pliki jest nie wykrywalny. I właśnie tutaj zaczyna się moje pytanie:
czy ofiara przed włączeniem musi wyłączyć antywirus ? A potem będzię sobie spokojnie mogła włączyć antywirus i plik zostanie nie odnaleziony czy ofiara właczając zbindowany plik może mieć włączony antywirus i nic nie wykryje ? Zakładam że trojan/keylogger lub binder jest nie wykrywalny. Jeśli co innego dzieje się przy niewykrywalnym binderze albo co innego przy trojanie lub keyloggerze to prosiłbym napisać to osobno.

Pozdrawiam Jaco_cc
 

Jaco_cc

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 19, 2007
Posty
89
Czyli może mieć spokojnie włączony antywirus ? ;] A jak mam np. wykrywalny trojan/keylogger a niewykrywalny binder albo na odrwót wykrywalny binder a trojan/keylogger nie to co wtedy ?
 

akselekbezelek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
334
uzyj LogKeya i zbinduj go jeszcze i bedzie good
<
 

Jaco_cc

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 19, 2007
Posty
89
Aha czyli muszę mieć niewykrywalnego keyloggera lub trojana i bindera i wtedy zbindowac trojan lub keylogger z np. instalka GG i niewykryje taa ?
 

akselekbezelek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
334
Originally posted by Jaco_cc
Aha czyli muszę mieć niewykrywalnego keyloggera lub trojana i bindera i wtedy zbindowac trojan lub keylogger z np. instalka GG i niewykryje taa ?
malo wykrywalny keylogger + dobry binder = sukces
smile.gif
 

Jaco_cc

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 19, 2007
Posty
89
Dziękuje bardzo za pomoc ;] A czy taki sam wynik uzyskam przy:
mało wykrywalny trojan + dobry binder = sukces (osoba moze miec wlaczony antywirus przy walaczniu pliku)
Oczywiscie dałem POMOGŁ ;]
 

akselekbezelek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
334
Originally posted by Jaco_cc
Dziękuje bardzo za pomoc ;] A czy taki sam wynik uzyskam przy:
mało wykrywalny trojan + dobry binder = sukces (osoba moze miec wlaczony antywirus przy walaczniu pliku)
Oczywiscie dałem POMOGŁ ;]
trojany sa bardziej wykrywalne ze wzgledu na wicej szkoldniwych funkcji wiec polecam uzyc Ci lepiej keyloggera (Log Keya 1.1.1)a co do bindera to ten
 

Jaco_cc

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 19, 2007
Posty
89
Taak tylko keylogger nie ma opcji podsłuchiwania rozmów na GG - GGhijacker ;]
A co do Bindera to właśnie mam problem pewien... Otóż nie chce mi sie otworzyć stronka:
http://www.nbdtools.yoyo.pl/
Tzn. otwiera się ale jest białe tło i nic ;/ Wcześniej też tak miałem.
 

akselekbezelek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
334
Originally posted by Jaco_cc
Taak tylko keylogger nie ma opcji podsłuchiwania rozmów na GG - GGhijacker ;]
A co do Bindera to właśnie mam problem pewien... Otóż nie chce mi sie otworzyć stronka:
http://www.nbdtools.yoyo.pl/
Tzn. otwiera się ale jest białe tło i nic ;/ Wcześniej też tak miałem.
GG HHhijackier to tak naprawde maly trojan
smile.gif

a jakbys czego potrzebowal polecam ci ten spis
 

evolucja

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2007
Posty
110
Originally posted by Jaco_cc
Taak tylko keylogger nie ma opcji podsłuchiwania rozmów na GG - GGhijacker ;]
A co do Bindera to właśnie mam problem pewien... Otóż nie chce mi sie otworzyć stronka:
http://www.nbdtools.yoyo.pl/
Tzn. otwiera się ale jest białe tło i nic ;/ Wcześniej też tak miałem.
Patrz. W sumie, i tak nie wiem czy ofiara uruchomi plik z ikonką VIRUS bo właśnie taka wychodzi po zbindowaniu keyloggera nBinderem w wersji free. W sumie chodź by binder był nie wykrywalny + wykrywalny keylogger to antywirus i tak wykryje keyloggera kiedy ofiara odpali zbindowany plik. No chyba, że załatwisz bindera z opcją AV i FW Killing.
 

Jaco_cc

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 19, 2007
Posty
89
Czyli trzeba mieć w takim razie jak napisał akselekbezelek mało wykrywalny trojan + nBinder w wersji VIP = sukces i osoba może mieć włączonego AV na kompie. ;]

Pozdrawiam Jaco_cc
 
Do góry Bottom