[Apache]problem z błędami

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
jak w Apachu 1.33 odpaliłem taki kod
Kod:
<?php

$b='2'

echo $b;

?>
to wyświetlała się zamiast strony informacja PHP Parse error: syntax error, unexpected T_ECHO in E:serwerwwwindex.php on line 3
a jak przeszedłem na Apache 2.2.6 to zamiast strony nic się nie wyświetla, a wyżej wymieniony błąd zapisuje się do logów, jak zrobić aby na nowym apachu błędy się wyświetlały?
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
Originally posted by nowy_me
jak w Apachu 1.33 odpaliłem taki kod
Kod:
<?php

$b='2'

echo $b;

?>
to wyświetlała się zamiast strony informacja PHP Parse error: syntax error, unexpected T_ECHO in E:serwerwwwindex.php on line 3
a jak przeszedłem na Apache 2.2.6 to zamiast strony nic się nie wyświetla, a wyżej wymieniony błąd zapisuje się do logów, jak zrobić aby na nowym apachu błędy się wyświetlały?

wina konfiguracji, baw sie php na darmowym ovh koncie
 

loganek

Były Moderator
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
563
Originally posted by Hunter+--><div class='quotetop'>CYTAT(Hunter)</div>
<!--QuoteBegin-nowy_me
jak w Apachu 1.33 odpaliłem taki kod
Kod:
<?php

$b='2'

echo $b;

?>
to wyświetlała się zamiast strony informacja PHP Parse error: syntax error, unexpected T_ECHO in E:serwerwwwindex.php on line 3
a jak przeszedłem na Apache 2.2.6 to zamiast strony nic się nie wyświetla, a wyżej wymieniony błąd zapisuje się do logów, jak zrobić aby na nowym apachu błędy się wyświetlały?

wina konfiguracji, baw sie php na darmowym ovh koncie[/b]
naucz sie php zanim zaczniesz pomagać.
poprawny kod:
Kod:
<?php

$b='2';

echo $b;

?>
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
Originally posted by 31337+--><div class='quotetop'>CYTAT(31337)</div>
a gdzie srednik w 2 linii?[/b]
o lol, specjalnie go nie było aby wyświetlić błąd, przeczytaj dokładnie o co chodziło
<!--QuoteBegin-31337

nauczyc sie php
umiem, tylko jak w linijce numer 14325 zapomnę średnika to całego kodu parzcież nie będę analizował

do wszystkich którzy poprawiali kod: kod celowo był zły, aby wyświetlić komunikat błędu , czytajcie do końca i ze zrozumieniem, a potem pomagajcie

Problem został rozwiązany, w konfiguracji php trzeba było wpisać:
display_errors = On

temat do zamknięcia
 
Do góry Bottom