Archiwum GG

Chwilowo

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2011
Posty
2
Witam,

Posiadam plik archive.db (nie jest on pusty), posiadam również cały profil GG10 z innego komputera, wraz z hasłem do owego profilu. Plik archive.db pochodzi z tego profilu.

I tutaj pojawia się problem, instaluje GG10, w wersji która ostatnio obsługiwała dany profil, podaję hasło, wszystko pięknie, lecz gdy wchodzę w "Archiwum" jest ono puste.
I tutaj moje pytanie, dlaczego tak się dzieje ?

Próbowałem już kilka programów, m.in:
- archive.db Tools - dwoma sposobami, poprzez podanie profilu i ręczne podanie archiwum (F8), w obu przypadkach wyskakuje, iż archiwum jest puste,
- GG Tools3 - w ogóle nie obsługuje podawanego formatu archiwum,

Dodatkowo, gdy otwieram to archiwum w notatniku pojawiają się wiadomości itp., lecz wygląda to mniej więcej tak:
Kod:
MS Shell Dlg 2'; font-size:9pt; ">Hej :p</span>


Ma ktoś jakiś pomysł co do tego archiwum ?


Pozdrawiam
 

cyber_pl

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2009
Posty
187

Chwilowo

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2011
Posty
2
Tak, metodą prób i błędów doszedłem właśnie do tego, że w archiwum znajdują się usunięte wiadomości :).

Dzięki za ten program, jednak muszę troche o nim poczytać, bo nie wiem jak się do tego zabrać.
I takie pytanie, czy wyświetli mi on coś w stylu: (nadawca)(godzina)(treść wiadomości) ?


I pytanie z innej beczki, czy mając takie archiwum jestem w stanie w jakiś sposób przywrócić te usunięte wiadomości, aby je normalnie odczytać poprzez program gg i "archiwum"?
 

amoretto

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 1, 2011
Posty
1
Witam, uruchomiłem program SQlite manager, wybrałem plik db, bibliotekę zostawiłem z katalogu programu i file in encrypted or it is not database. Mam hasło na pliku ale nawet nie ma miejsca do wpisania. Mam GG 10 i chciałem odzyskać ręcznie skasowane archiwum. Proszę o pomoc co może być problemem.
 
Do góry Bottom