Archiwum rar

charliekolista

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 24, 2007
Posty
6
Na stronie o tibi widzialem bota, ktory byc=l spakowany do rara, bylo haslo i jak sie rozpakowywalo rar, to trojan sie instalowal w innym folderze, niz sie ustawi sciezke. Wiem, ze z sfx sie tak da zrobic, ale czy z normalnym rar?
(mowie co widzialem)
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
hm.. a jesli sie w rarze spakuje archiwum SFX?
smile.gif
 

charliekolista

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 24, 2007
Posty
6
to trzeba bedzie najpierw rozpakowac rar a potem odpalic archiwum sfx, a to bylo tak zrobione, ze sfx tam nie bylo, sam rar
teraz juz usuneli wirus z tego archiwum na downloadzie, wiec ci linku nie podam, ale tak bylo, bo to rozpakowalem i mi trojanek wyskoczyl w AV
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
Nie zawsze to co wyskakuje jest Trojanem i innym syfem
smile.gif
AV są wrażliwe na każdy plik exe
smile.gif
 

charliekolista

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 24, 2007
Posty
6
ten akurat byl trojanem, poza tym sie nazywal keylogger.trojan.422.exe bo to byla strona gdzie sami hakerzy sa, wsrod modkow tez (tibia.org.pl), np. spleen jest chakerem, poprzez jego bota juz duzo ludzi poszlo w tym ja
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
Originally posted by charliekolista
ten akurat byl trojanem, poza tym sie nazywal keylogger.trojan.422.exe bo to byla strona gdzie sami hakerzy sa, wsrod modkow tez (tibia.org.pl), np. spleen jest chakerem, poprzez jego bota juz duzo ludzi poszlo w tym ja

Dla Ciebie HAKER jest ten kto potrafi ukraść jakieś konto z Tibi tak? Więc Twoja wiedza jest naprawde płytka.
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
Originally posted by charliekolista
ten akurat byl trojanem, poza tym sie nazywal keylogger.trojan.422.exe bo to byla strona gdzie sami hakerzy sa, wsrod modkow tez (tibia.org.pl), np. spleen jest chakerem, poprzez jego bota juz duzo ludzi poszlo w tym ja

tibia org pl to nie hakerska strona tylko cheaterska to pierwsze
spleen nie jest hakerem tylko tworzy boty i tam nie ma nigdy trojanow.
a haker pisze sie przez samo h.
 

charliekolista

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 24, 2007
Posty
6
Dla Ciebie HAKER jest ten kto potrafi ukraść jakieś konto z Tibi tak? Więc Twoja wiedza jest naprawde płytka.
czy ja cos takiego mowilem? jak bys czytal uwaznie, to bys zobaczyl, ze to byl tylko przyklad

tibia org pl to nie hakerska strona tylko cheaterska to pierwsze
spleen nie jest hakerem tylko tworzy boty i tam nie ma nigdy trojanow.
a haker pisze sie przez samo h.
nie napisalem, ze to strona hakerska, bo przez nich pacc kuowalem kilka razy, ale spleen jest hakerem i wielu ludzi (ci co stracili przez niego konta) o tym wie, w tym ja bo dziwne, ze dzien po sciagnieciu tibia black ice mialem hacka poza tym mialem screeny ze skanow i byl tam trojan, zrobilem temat i mi go usuneli ze nieby to fake byl ten screen
nie chce sie klocic bo sie zapytalem o to jak takie archiwum zrobic, podalem przyklad tibi, wiecej tego nie zrobie, bo widac duzo maniakow tu jest co beda we mnie krzeslami rzucac[/quote]
 

matibialasek1

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
4
Originally posted by charliekolista
ten akurat byl trojanem, poza tym sie nazywal keylogger.trojan.422.exe bo to byla strona gdzie sami hakerzy sa, wsrod modkow tez (tibia.org.pl), np. spleen jest chakerem, poprzez jego bota juz duzo ludzi poszlo w tym ja

Rzeczywiście nie powiedziałeś.....
 
Do góry Bottom