archves.db

tomtom6

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 22, 2010
Posty
3
witam
dzis robiłem formata skopiowalem ten plik aby miec archiwum bo mam tam wazne rozmowy. po formacie podmienilem plik i nie ma wogole archiwum... programem do czytania archiwum udaje sie odczytac, lecz tylko 2 pozostałe numery. na moim wystepuje blad. profil zabezpieczony. czy moge jakos dostac sie do tego archiwum? wiem jakie haslo było, ale kompletnie nie mam pojecia jak to teraz rozegrac...

za pomoc dziekuje i pozdrawiam :)
 

tomtom6

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 22, 2010
Posty
3
próbowalem roznymi programami. nie da rady. potrzebuje jakis inny sposob.. prosze, pomożcie :(
 

tomtom6

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 22, 2010
Posty
3
udalo mi sie :D sciagnalem inna wersje gg i rozmowy sa. niby i to gg 10 i tamto ale troche inna :p
 

Lovciu

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 7, 2011
Posty
1
cześć

Mam mały problem, a mianowicie skopiowałem od dziewczyny plik archive . Plik jest kodowany z gg10, nie wiem jakim programem mógłbym przeczytać ten plik...
 

cyber_pl

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2009
Posty
187
zadnym gdyz do jawnego odczytania archiwum musisz posiadac klucz szyfrujacy czyli haslo profilowe ktorym zostalo to archiwum zaszyfrowane. napisz do mnie priv8 moze pomoge ...
 

janciaaa

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2011
Posty
2
posiadam hasło profilowe i wszystkie pliki łącznie z archive.db - 280 kb. Chciałem odczytać archiwum ze swojego komputera.
Jakim programem mogę rozkodować te archiwum?
Z góry dzięki!
 

cyber_pl

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2009
Posty
187

lara007

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2011
Posty
1
a u mnie to jest taki mega problem.... spędziłam już godziny nad poszukiwaniem odpowiedzi i chyba faktycznie nikt mi nie pomoże. Mianowicie posiadam plik archives.db (które zabezpieczone jest hasłem profilowym ) numer woliumu, jednak nie ma opcji żebym miała to hasło. Posiadam jedynie hasło serwera. I teraz nie mam już zielonego pojęcia jak odkodować zaszyfrowany plik archives.db, skoro nie mam możliwość przypomnienia hasła profilowego... pomożecie :)??
 

niewiedzaca

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 9, 2011
Posty
1
Witam, mam problem ze swoim gg 10. Mam cały swój profil łącznie z hasłem, całe archiwum itp. Gdy załączam na nowo nie wyświetla mi się całe archiwum (przez gg). Kiedyś usunęłam je na komunikatorze, ale mam nadal swoje archiwum.db - próbowałam już otworzyć całość archiwum różnymi sposobami, najpierw przez adbt oraz dekoder archiwum gg. Gdy otworzyłam za pomocą gg zdekodowane archiwum nie pojawiło się nic nowego tylko to co miałam pozostawione w archiwum na komunikatorze. Natomiast gdy otwieram plik db za pomocą notatnika widzę więcej rozmów itp. Widzę to po datach i informacjach pomiędzy tysiącami innych różnych znaków - które mnie wkur... więc proszę o pomoc bo muszę odczytać swoje wiadomość i informacje.
 

pankracy23

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 14, 2011
Posty
5
mam archiwum nowego gg, hasło profilowe a jedna archive db tools wysypuje błąd... hasło dobre bo sam sprawdzałem czy po zakodowaniu md5 da taki sam hash, i dało.. lista kontaktów i profileBasic obecne... co teraz?
 
Do góry Bottom