ardamax keylogger jak ustawić FTP

baniek78

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2013
Posty
15
Witajcie.
Już o dłuższego czasu głowie się o co chodzi z tym ardamax keylogger i funkcją FTP.
Chodzi mi oto że przy wyborze gdzie mam żeby logi przychodziły na e-mail lub ftp.
Tylko jak trzeba zrobić i gdzie to ftp żeby mi logi przychodziły i jakie dane podać bo w keylogger mamy takie cztery pola:
FTP Host: ( co tu trzeba wpisać i gdzie takie coś zrobić do wpisania tu?
Remote Folder: (też co tu trzeba wpisać i jak to zrobić?
Username: (tu chodzi o login chyba tylko ten login to np poczty czy serwera ftp?
Password:
Jeśli chodzi oto to jestem totalnie zielony więc proszę o wyrozumiałość.
 
Ostatnia edycja:

szkitoniarz

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2013
Posty
35
FTP Host: tu wpisujesz adres serwera FTP, na który mają zostać wysłane logi
Remote Folder: tu wpisujesz nazwę folderu na serwerze FTP, w którym mają się zapisać logi
Username: nazwa na serwerze FTP
Password: hasło, oczywiście
Pzdr.
 

baniek78

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2013
Posty
15
Stworzyłem serwer FTP w programie CesarFTP i jak wpisuje nazwę serwera w ardamax keylogger 2.8 i biorę TEST wyskakuje taki komunikat: Can't connect to FTP host.Nie można określić nazwy serwera lub adresu. Co trzeba zrobić albo co zrobiłem nie tak wszystkie dane serwera ftp podałem ???
 
Ostatnia edycja:

HeadShotDeluxe

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 17, 2012
Posty
86
Witaj.
Najpierw w google wpisz "darmowy hosting FTP" i wybierz sobie jaki Ci pasuje(ja używam www.cba.pl). Oczywiście musisz ten serwer "obczaić": poczta, filemanager. Co do konfiguracji Ardamaxa:
ardamaxx39.png


Jest to przykład na cba.pl. W pole "Użytkownik:" musisz wpisać admin@twoja_nazwa.cba.pl, "Hasło:" twoje hasło, "Zdalny folder:" to folder do jakiego będą przychodziły Ci logi, "Port:" ustaw na 21. Po naciśnięciu "Test" powinno pojawić się okienko z komunikatem o sukcesie(albo i nie) j.w. Więcej pomocy w konfiguracji FTP uzyskasz na wybranym przez ciebie serwerze w FAQ(np: http://cba.pl/informacje/).

Powodzenia
 
Ostatnia edycja:

baniek78

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2013
Posty
15
Tak ale jak stworze konto na cba.pl to mi na e-mail nie przychodzi link aktywacyjny próbowałem już tworzyć konto z e-mail (gmail.com i o2.pl ) i link aktywacyjny nie przychodzi. Gdzie można to zrobić nie korzystając z cba.pl jakiś inny może serwis hostingowy FTP ?
 

HeadShotDeluxe

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 17, 2012
Posty
86
Witaj.
Najpierw w google wpisz "darmowy hosting FTP" i wybierz sobie jaki Ci pasuje(ja używam www.cba.pl). Oczywiście musisz ten serwer "obczaić": poczta, filemanager.

Czytaj od A do Z;)

Tak ale jak stworze konto na cba.pl to mi na e-mail nie przychodzi link aktywacyjny...

Poczekaj, może jutro Ci przyjdzie, a jak Ci się śpieszy to kombinuj:p
 
Ostatnia edycja:

baniek78

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2013
Posty
15
Ok jest przyszedł niedawno link.
I teraz te moje dane cba.pl trzeba gdzieś dodać lub wpisać w programie CesarFTP ?
 

baniek78

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2013
Posty
15
Mam pytanie czy wszystko zrobiłem ok?
Tak zrobiłem jak poradziliście i wszystko gra i śmiga i działa mianowicie cba.pl wrzuciłem folder programem total commander i plik stworzonym wirusem wiozłem odpaliłem na swojej maszynie wirtualnej by sprawdzić czy działa i działa przysyła mi logi i screeny do folderu na cba.pl i teraz PYTANIE czy ten folder na cba.pl nie jest publiczny czyli czy oprócz mnie nikt niema dostępu ?
Chyba że danej osobie dam link lub IP.
Sorki za głupie pytanie ale w FTP jestem początkujący.
A i to wszystko dzięki użytkownikowi HeadShotDeluxe dzięki:)
 
Do góry Bottom