aspimgr.exe

blord0

Użytkownik
Dołączył
Listopad 7, 2009
Posty
12
Witam mam problem z usunięciem tego pliku znajduje się w katalogu C:/Windows/system32 w wujek google nie pomaga a hijtrackthis wyszukuje plik pod inną nazwą a z kolei taskmgr nie znaduje takiego procesu na googlach mówią że to silny wirus pobierany z fotka.pl albo coś w tym stylu i tu stawiam moje pytanie jak go usunąć i czym jest ten wirus i co potrafi i czy można go napisać od tak sobie :D pozdo
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
pobierz botowalne Ubuntu, wypal na płytce, włóż do napędu i zresetuj, potem wywal z pod Ubuntu, prawdopodobnie masz też jakiegoś rootkita dlatego wywal pliki autorun z dysków
 

5.56

Użytkownik
Dołączył
Luty 1, 2010
Posty
102
pobierz botowalne Ubuntu, wypal na płytce, włóż do napędu i zresetuj
Rozumiem że Linux jest dobry na wszystko, ale podejrzewam że w tym wypadku wystarczy tylko tryb awaryjny :p
Spisz sobie na kartkę pliki wymienione np.tu i działaj, ale mimo wszystko najskuteczniejszy będzie najnormalniejszy AV.
Co potrafi?Nawiązując do strony zalinkowanej wyżej
Trojan.Asprox is a Trojan horse that uses the compromised computer as a proxy server.
I czy można go napisać od tak sobie - i owszem,można.
 

blord0

Użytkownik
Dołączył
Listopad 7, 2009
Posty
12
tryb awaryjny nie działa podczas ładownia wyskakuje bluescreen często przy uruchamianiu laptopa po zalogowaniu na jakie kol wiek konto bluescreen nie daje mi żyć posiadam jakiegoś linuxa ale ja specem w tych sprawach nie jestem,a gmer nie znajduje pliku sądzę że pozostaje mi uruchomienie linuxa...tak więc przed chwilą zepsuł mi się napęd w laptopie,macie może jakiś pomysł jak odpalić to z pendrvia ? i wirus w pliku exe znikną z katalogu ot tak sobie i hijtrackthis nie chce sie uruchomić to jest jakieś szaleństwo :eek:
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom