asus i niedzialajacy bluetooth

jaro553

Użytkownik
Dołączył
Październik 5, 2006
Posty
12
witam mam problem typu nie dziala mi bluetooth w laptopie asus f3e gdzie byly zainstalowane sterowniki pobrane programy do laczenia sie z bluetooth i dalej nic jedynie wyswietla mi sie tylko


System Windows nie może znaleźć żadnych urządzeń Bluetooth. Upewnij się, czy karta Bluetooth jest podłączona do tego komputera i włączona, oraz czy włączone jest urządzenie Bluetooth.


moze wy macie jakas rade ktora pomoze mi z tym problemem??
 
K

Khalt

Gość
Vista, czy XP?

Bluetooth powinien działać bez zmieniania (i bez instalowania czegokolwiek, co przeważnie jest zbędne i sprawia kłopoty) - zazwyczaj wszystko jest już... ... ... domyślnie (?) przystosowane do działania... (??)...
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Jestem przekonany że Twój laptop nie posiada modułu bluetooth. Śmieszne jest to że w obudowie mogą istnieć przyciski różnych modułów/funkcji których nie posiada dany model. Jaki dokładnie posiadasz model? O ile wiem firma Asus za kwotę około 100zł montuje wewnętrzny moduł bluetooth.
 

jaro553

Użytkownik
Dołączył
Październik 5, 2006
Posty
12
jest to asus F3Eseries jest i dodatkowy przycisk do zalanczania bluetooth , baterii oraz sieci bezprzewodowej i mam to zalonczone ale bluetooth nie dziala jako jedyny
 
K

Khalt

Gość
Bluetooth jest... przynajmniej według "Internet resources" oraz "User manual" powinien być xD.
 

jaro553

Użytkownik
Dołączył
Październik 5, 2006
Posty
12
no jest tylko nie chce dzialac u poprzedniego wlasciciela dzial a u mnie juz nie chce nie wiem czemu
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Możliwe że popsuty ale tak jak mówię przycisk o niczym nie świadczy, obudowa jest projektowana dla kilku modeli dlatego posiadają przycisk do uruchomienia bluetooth z czego ponad połowa nie posiada tego modułu, podobnie robi firma Acer. Może spróbuj ściągnąć jakiegoś Linuksa LiveCD typu Ubuntu i sprawdź czy wykrywa bluetooth, z tego typu sterownikami Ubuntu nie ma problemu więc obalisz wtedy tezę że bluetooth jest zepsute.
 

jaro553

Użytkownik
Dołączył
Październik 5, 2006
Posty
12
niestety ale mam tylko linuxa mandrive i trzeba ja instalowac jako system glowny a to raczej byl by problem a znalezienie teraz ubuntu liveCd to ciezko by bylo pozatym watpie by linux ubalil by teze3 ze bluetooth byl popsuty skoro w viscie jest on dodatkiem do systemu wiec watpie by linux by cos zmienil !! macie jakies inne propozycje??
 
Do góry Bottom