atack

D

dacek

Gość
Cze! Mam kumpla co ma SDI i zewnetrzne ip znam jego numer gg i on ma mnie w kontaktach ! Nie mam jego Ip , a zapomnialem dodac ze nie ma antywirusa ani firewalla i wkurzyl mnie ostatnio! Jak bylby ktos chetny do pomocy?
gg moj:3851646
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Cze! Mam kumpla co ma SDI i zewnetrzne ip znam jego numer gg i on ma mnie w kontaktach ! Nie mam jego Ip , a zapomnialem dodac ze nie ma antywirusa ani firewalla i wkurzyl mnie ostatnio! Jak bylby ktos chetny do pomocy?
gg moj:3851646[/b]

wiec tak jak chcesz jego IP to musisz uzyc inwigilatora i jak ma cie w kontaktacj to OK, ale musi miec wlaczone polaczenia bezposrednie, bo jak ma wylaczone to nic stego, ale mozesz jeszcze w inny sposob dostac jego IP, np. zaprosic go na czat, gdzie jestes opem, albo na irc, mozesz zobaczyc jakie ma IP
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Hm.

Cze! Mam kumpla co ma SDI i zewnetrzne ip znam jego numer gg i on ma mnie w kontaktach ! Nie mam jego Ip , a zapomnialem dodac ze nie ma antywirusa ani firewalla i wkurzyl mnie ostatnio! Jak bylby ktos chetny do pomocy?
gg moj:3851646[/b]

Jak juz zdobedziesz jego ip (najlepiej chyba invigilatorem) to go przeskanuj - moze cos podlapal jak nie podlapal to mu podeslij jakiegos trojanika najlepiej
smile.gif
. Social engeener - zaloz konto na gg podaj sie za Anete i napisz do niego ze nei chce ci program chodzic i czy nie sprawdzil by tego itd. hehe jak dobrze zakrecisz to sie na pewno zlapie
smile.gif
 
D

dacek

Gość
heh

Spox jeszcze uzyje clone gg i bede na 2 kontach naraz wtedy to sie wogule nie skapuje.
Lamer z niego!!!
THX
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
nom... a jak znasz jego osa to walnij mu zdalnego exploita wtedy jush nic niebedzie musial otwierac
<
ja tam proponuje na dziurska na IE
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
tylko, ze powinien miec jakiegos lina, bo prawie wszystkie splolity sa pisane pod lina
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
a DOS ma dziury?
jesli tak to prosze kilka przykladow![/b]


sa rozne dziury w dosie, ale musisz troche poszukac, sa splolity pod dosa, mozesz rowniez zrobic tzw. atak denial of service, czyli blokowanie uslug dos
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Jak znalesc te dziory?Gdzie o nich poczytac?[/b]

jak kcesz znalesc ziury to mozesz wlaczyc skaner dziur na dany ipek i przeskanowac danego osa pod katem dziur... o dziurach nowy mozesz poczytac w roznych miejscach. ja polecam seciurytyfocus...
 
Do góry Bottom