Atak na stronę www

barqt

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 12, 2012
Posty
5
Witam
Zastanawiam się czy jest możliwe użycie proxy typu anonymouse.org to ataku na strony www?
Miał o by to wyglądać tak, że po wysłaniu kilkunastu zapytań o daną stronędo takie proxy one po prostu by pobierało tą stronę i ją zawieszało.
Nie wiem jak dokładnie działa takie proxy dla tego mam kilka pytań:
1.Takie proxy najpierw pobiera całą stronę na swój dysk i potem wysyła ją nam? czy ona tylko tak jakby przepuszcza przez siebie, czyli fragment jaki pobierze to nam wysyła?
Wydaje mi się, że te proxy pobiera całą stronę na swój dysk z max prędkością i potem udostępnia nam ją z pewnym limitem.
2.Jak dokładnie wygląda taka wymiana danych z proxy. Serwer po pobraniu danej strony on nam jakby wysyła, czy my go pobieramy? Chodzi mi o to, czy jak po zerwaniu połączenia ten proxy nie będzie się do nas dobijał z tą stroną i blokował nam łącze?
3.Czy wystarczy, że tylko wyśle dane odnoście strony www do proxy i zerwę połączenie i w tedy proxy będzie pobierać tą stronę, czy po zerwanym połączeniu też przerwie pobieranie tej strony
Mam nadzieje, że w miarę jasno przedstawiłem to co myśle
Co o tym myślicie?
 
Ostatnia edycja:

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
1.Takie proxy najpierw pobiera całą stronę na swój dysk i potem wysyła ją nam? czy ona tylko tak jakby przepuszcza przez siebie, czyli fragment jaki pobierze to nam wysyła?
[...] W ogóle nie pobiera. Tak jakby otwiera w sobie.

Nie lepiej byłoby poprostu użyć bootera ?
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
Pamiętaj, że proxy tego typu co wymieniłeś wcale nie jest bezpieczne w przypadku interwencji ze strony służb.
 

barqt

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 12, 2012
Posty
5
Co to jest ten booter?
Jaki jest najlepszy i najskuteczniejszy sposób, aby unieruchomić średniej wielkości stronę?


[...] W ogóle nie pobiera. Tak jakby otwiera w sobie.
Jakby otwiera w sobie to czyli wcześniej proxy musiała pobrać tą stronę aby mogła ją wyświetlić.
 
Ostatnia edycja:

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Co to jest ten booter?
Taki program który wysyła do kilku tysięcy serwerów żądanie ataku najczęściej SSYN flood.
Na http://www.hackforums.net/ można kupić dobre bootery (np. Reqiuem Booter, $19.99/miesiąc).

Jaki jest najlepszy i najskuteczniejszy sposób, aby unieruchomić średniej wielkości stronę?
Botnet lub booter :)

Jakby otwiera w sobie to czyli wcześniej proxy musiała pobrać tą stronę aby mogła ją wyświetlić.
To strone byś otwierał kilka minut a nie 2-3 sekundy :)
www.elektroda.pl napisał:
Proxy jest serwerem pośredniczącym między naszym komputerem a innym członkiem Internetu. Innymi, prostszymi słowy łącząc się z dowolną stroną za pośrednictwem bramki proxy, wysyłamy polecenie do serwera. Następnie z tego serwera nawiązywane jest w naszym imieniu połączenie z żądaną witryną, zaś my otrzymujemy wynik tego połączenia.
[...]
 
Ostatnia edycja:

barqt

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 12, 2012
Posty
5
@VR8
Dzięki za odpowiedz.

Co do tego bootera to czy to jest bezpieczna metoda?

Mam jeszcze jedno pytanie do tego proxy.
Jeżeli wchodzimy przez proxy na np. haker.com.pl to w adresie mamy http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-www.cgi/http://haker.com.pl czyli ta strona haker nie przechodzi przez serwer proxy tylko bezpośrednio trafia do nas (czy jednak przechodzi przez ten serwer)?
Jeżeli tak to dla czego tak długo trwa ładowanie i łączymy się z adresem proxy?

Dzięki za pomoc
 

josh4vi

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 4, 2012
Posty
27
Jaki jest najlepszy i najskuteczniejszy sposób, aby unieruchomić średniej wielkości stronę?
Jeśli masz już zgromadzoną jakąś grupkę komputerów zombie to możesz im do auto startu dodać program który np. przy każdym uruchomieniu komputera będzie wysyłał kilkadziesiąt żądań do wybranej strony. Jeśli ta strona znajduje się na jakimś darmowym hostingu to w ten sposób szybko zużyje się cały transfer miesięczny przeznaczony dla danej strony. Ta metoda jest skuteczna, jeśli żądania są wysyłane z dużej liczby komputerów. Po prostu spowodujesz, że przytka im się łącze.
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Jeśli masz już zgromadzoną jakąś grupkę komputerów zombie to możesz im do auto startu dodać program który np. przy każdym uruchomieniu komputera będzie wysyłał kilkadziesiąt żądań do wybranej strony. Jeśli ta strona znajduje się na jakimś darmowym hostingu to w ten sposób szybko zużyje się cały transfer miesięczny przeznaczony dla danej strony. Ta metoda jest skuteczna, jeśli żądania są wysyłane z dużej liczby komputerów. Po prostu spowodujesz, że przytka im się łącze.
A nie lepiej "zapchać" serwer np. SSYN/SUDP Floodem?
Lepsze boty mają tego typu floodery.
 

barqt

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 12, 2012
Posty
5
A nie lepiej "zapchać" serwer np. SSYN/SUDP Floodem?
Lepsze boty mają tego typu floodery.

O tym to nie słyszałem i jak zwykle google nie ma za wiele do powiedzenia.
Byś mógł tak w skrócie napisać co to jest i czy do tego potrzeba zombie, czy da się skutecznie w pojedynkę tego użyć
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Na Hackforums kiedys ktoś puścil malego softa OverDos sie nazywa. Mozna go bylo sciagnac po wypelnieniu ankietki na ShareCash, czyli prawie za darmo, jedyny problem ze sharecash nie lubi sie za bardzo z polskimi uzytkownikami i trzeba poodswierzac pare razy :) Booter o ktorym mowie zalewa SSYN i UDP i naprawde jak na darmowy szajs ma niezla sile dzialania, bylem pod wrazeniem, sciaga male stronki w kilka minut, komputery w lanie tez elegancko wiesza ;)

Pzdr
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
A co to te SSYN/SUDP Flood?
A jak z bezpieczeństwem?
Spoofed IP SYN Flood... SYN flood z fałszywego IP (najczęściej IP ofiary == podwójna siła)
Spoofed IP UDP Flood... Tak jak wyżej tylko nie SYN a UDP
 
Do góry Bottom