autosleep

Akuma

Użytkownik
Dołączył
Listopad 28, 2002
Posty
5
Cze,mam problem: Nie umiem nigdzie znalezc takiego programu co dziala jak autosleep w telewizorze,czyli nastawiam godzine o ktorej chce zeby mi sie komp sam wylonczyl,wiem ze cos takiego jest ale nie mam pojecia gdzie, Jak ktos by mogl to niech poda link do strony z kat mozna sciagnac taki programik
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
ehhh a slyszales o czyms takim jak "menadzer zadan" w windowsie??? =]
Tam to powinno byc (chyba)
 

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
Originally posted by Akuma
Cze,mam problem: Nie umiem nigdzie znalezc takiego programu co dziala jak autosleep w telewizorze,czyli nastawiam godzine o ktorej chce zeby mi sie komp sam wylonczyl,wiem ze cos takiego jest ale nie mam pojecia gdzie, Jak ktos by mogl to niech poda link do strony z kat mozna sciagnac taki programik


komenda w linuxie : shutdown -h [czas]

czas liczony w minutach
 

beaver

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
20
Polecam "ocs!" - malo zajmuje i ma kilka innych bajerków. http://www.devon.net.pl lub wpisz w wyszukiwarkę "ocs" (one click saver!)...to tyle
<
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
Wystarczy utworzyć sobie skrót do poniższego polecenia, którego składnia podana jest niżej, a następnie utworzyć nowe "Zaplanowane zadanie" i możemy już zamknąć system i automatycznie wyłączyć komputer o dowolnej porze...

Polecenie tsshutdn Umożliwia administratorowi zdalne zamknięcie lub dokonanie ponownego rozruchu serwera terminali. Można również zlecić wyłączenie zasilania serwera, jeżeli komputer obsługuje programowe sterowanie zasilaniem prądem przemiennym.

Składnia :

tsshutdn [czas_oczekiwania] [/server:nazwa_serwera] [/reboot] [/powerdown] [/delay:eek:późnienie_wylogowywania] [/v]
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
heh

ja uzywam CWK ---> czasowy wylacznik komputera
smile.gif

i nie musze sie niczym martwic
<
hehe
ja mm dwa systemy i linuxa i XP ale wiekszosc spedzam ostatnio na WIN
i ten program jest mi przydatny
 

Atid

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 2, 2002
Posty
589
Ciekawa funkcje pod windowsa ma vplayer - tylko trzeba zlalezc dlugi film
<
 

beaver

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
20
To moze wypalac cd z predkoscia 1x w nero ? :wink: Po wypaleniu tez sie wylaczy, polecam cdrw zeby po kieszeni za bardzo nie poszlo... hehe
 
G

Guest

Gość
mam taki programik bardzo łatwy w obsudze i duzo opcji

Miałem taki programik i wgrałem go na server oto link do niego
kikrz.w.interia.pl/alarmv12.exe
 
Do góry Bottom