.Avi,.mpeg itp

sparx1

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2003
Posty
25
mam Xp profesional i od dłuższego czasu je**ą mi sie wszystki dłuższe filmiki. oprócz kilku pojawia sie wykryto błąd itd i od razu zamyka i nie dotyczy to starych plików ale również tych nowych a na dvd to wszytkie idą. w czym tkwi problem i jak go usunąć... Format odpada
<
 

sparx1

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2003
Posty
25
no przecież mam kodeki. bez przesady chyba nie ma akich debili a poza tym nie wyświetla sie coś w stylu brak kodeków ale raport o błędach
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
a moze byś tak dodał czym odtwarzasz ? czy domyślnie mamy zakładaż że to windows media player ?
 
G

Guest

Gość
Czy ty masz te filmy na dysku?
Bo jeżeli tak to może coś ci się wgramoliło na dysk i zaczęło zajadać pliki.
Albo masz problem z użądzeniem
 

sparx1

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2003
Posty
25
otóż próbowałem różnymi programami: windows media player 9, all player, v-player, real one player. i zawsze jest raport o błędach nawet filmy z kazy odtwarzane przez nią mi sie walą a filmy mam na dysku i wątpie żeby coś na nim było ponieważ 3 z tych filmów działają areszta nie :-x
 

Kuman

Użytkownik
Dołączył
Październik 16, 2004
Posty
39
No to nie wiem jakiech Ty kodeków uzywasz...
Napisz może jakie masz zainstalowane...
Osobiście polecam: DivX52XP2K
Ale jedno zastrzeżenie mam: nieraz w filmach nie ma dżwięku...
Wtedy instalujesz: Gordian.Knot.Codec.Pack.1.6
Wszystko MUSI działać...
Jest też jeszcze jedna możliwość, a mianowicie :
Jeśli masz zainstalowane kilka codeków, mogą się one ze nie współpracować...
Sam tak nieraz mam, więc wiem co mówię...
Jeśli intalujesz nowe codeki na starych nieraz pojawiają się błędy
Napisałeś jeszcze że 3 z tych filmów działają:
Quetzal Napisał Ci że możesz mieć jakiegoś syfa na HDD...
Jeśli filmy masz na HDD możliwe że te 3 nie są zainfekowane...
Robaki niezaraz zjadają części plików, przez co nie można ich póżniej odtwarzać, a jeśli dodatkowo uzywasz Kazy, to prawdopodobieństwo złapania jakiegoś syfu z neta jest bardzo prawdopodobne...
Jeśli z nowymi kodekami nie wyjdzie zapuść sobie jakiegoś a-vira z nowymi datami...
POZDRO...
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
mi sie tak dzieje czasem jak długo mam system
teraz mi tylko w jedym filmie nie działa dźwięk jak oglądam best playerem...a w wmp działa poprawtnie. Przeskanuj może antyvirem i antytrojanem...jak niepomoże to niewiem bo mówiesz że nie chcesz formatować
 
Do góry Bottom