AviTag: Xvid

Zebra

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 3, 2006
Posty
40
Mam trochę naciągany pod ten dział problem. Otóż po ściągnięciu części filmów nie mogę ich otworzyć przez SubEdita i wyskakuje komunikat AviTag: Xvid. Przeszukałem google sporo osób ma taki problem, ale nikt skutecznie nie doradził. Nie pomaga instalacja najbardziej aktualnych kodeków, Xvid itd. może ma to związek z kartą graficzną (nvidia geforce 4 mx)
Wspomniane filmy można odtworzyć via VLC albo Media Player Classic
mam nadzieję, ze doradzicie coś sensownego, bo szkoda by usuwać te filmy
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
TU..
Jak to części filmów? Ściągałeś ale nie do końca i nie możesz go obejrzeć?
Jeżeli oto ci chodzi to użyj AviPreview...
AVI Preview - programos służący do oglądania plików video w formacie avi z uszkodzonym indeksem lub nie do końca pobranych. Szczególnie przydatny programosik, jeśli często korzystamy z programów p2p i nie do końca wiemy czy plik, który ściągamy jest faktycznie tym o który nam chodzi.[/b]
http://www.programosy.pl/program,avi-preview.html

//A jak nie to znajdź najnowsze sterowniki do karty graficznej, odinstaluj i zainstaluj nowe kodeki i odtwarzacz typu all player...
 

niekowalski

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2006
Posty
54
Ale piszesz że Media Player Clasic Ci to odtwarza więc w czym problem ??
Może poprostu wina odtwarzacza , używaj tych które działają albo poszukaj jeszcze innych
Tego to akurat nie brakuje w sieci .
A jak się uparłeś przy subedit to ściąg inną wersję , może będzie działać .
 

Zebra

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 3, 2006
Posty
40
Originally posted by Dark Smark
Jak to części filmów? Ściągałeś ale nie do końca i nie możesz go obejrzeć?
mea culpa! nieprecyzyjnie sie wyraziłem, otóż chodzi mi o to, że niektóre spośród filmów nie mogą zostać odtworzone w SubEdicie

w Media Player Classic nie moge otierać napisów, poz atym chciałbym miec kompletny zetsaw kodeków i bez problemów odtwarzać wszystkie filmy w WMP, SubEdicie itd.
 

niekowalski

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2006
Posty
54
Originally posted by Zebra+--><div class='quotetop'>CYTAT(Zebra)</div>
<!--QuoteBegin-Dark Smark

Jak to części filmów? Ściągałeś ale nie do końca i nie możesz go obejrzeć?


w Media Player Classic nie moge otierać napisów, poz atym chciałbym miec kompletny zetsaw kodeków i bez problemów odtwarzać wszystkie filmy w WMP, SubEdicie itd.[/b]
K_Lite codek pack powinien wystarczyć żeby odtwarzać wszystkie filmy z napisami w media player clasic jak również w WMP , ale jeśli nawet masz napisy i kodeki aby otworzyły się w media player clasic muszą być w tym samym folderze co film i mieć tę samą nazwę
Ale odtwarzaczy filmów z napisami też nie brakuje jak Allplayer czy MV2player no i jak by pszeszukał google to jest tego cała masa .
 

Siera

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2007
Posty
2
Niech zgadnę - masz 2 rdzeniowy procesor. Media Player Classic innej rady niema, przypadek 1 na 1000 filmow ale sie zdarza.
 

Kryschor11

Użytkownik
Dołączył
Marzec 15, 2007
Posty
13
Jeśli chodzi o napisy to sprawa jest banalnie prosta, mianowicie pliki avi i txt muszą mieć taką samą nazwę co do kropki teraz napewno media będzie widział napisy, pozdrawiam
 

Siera

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2007
Posty
2
ACE codec pack, wystarczy zainstalowac i odinstalować w wersji "just play" po tym znika problem a avitag'iem.
 
Do góry Bottom