Błąd autoryzacji email...

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Witam!
Pisze program w Delphi 7 Personal do własnego użytku który wysyła ekspresowo email.
Wygląda on następująco:
edit1.text - wpisujemy do kogo chcemy wyslac email
edit2.text - temat
memo1.text - tresc
Autoryzacje smtp ustawiłem bez konfiguracji (nietrzeba podawać w edit'ach tylko zawsze wysyła email z mojej skrzynki którą wcześniej ustawiłem w TIdSMTP username,host,password itp. ).
Skrzynka jest na www.wp.pl

Problem jest następujący:
Mój program działa poprawnie gdy wysyłam email do ludzi którzy maja mail w wp.pl.
gdy wysyłam email z mojego programu do ludzi z interi,onetu,tlenu itp coś się psuje...

Wyskakuje błąd:

bladd.jpg

SMTP auth required (#5.7.1) / Wymagana autoryzacja smtp - zobacz strone: http://poczta.wp.pl/autoryzacja[/b]

niewiem w czym jest problem bo autoryzacja jest.Program wysyła tylko wiadomości do [email protected]
więc w czym może tkwić problem że niechce wysyłać wiadomości do skrzynek w innych portalach??

Prosze o pomoc,sugestie
smile.gif


Z Góry Dzięki.
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Poszukaj na 4programmers.net kodu do wysylanie mail.
Jest tam cos takiego zeby wysylac z autoryzacja.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953

emaillog

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2006
Posty
8
cześć
jestem newbie w sferach programowania i mam do ciebie prośbę;
Czy podesłałbyś mi skrypt tego programu i ustawił tak, żeby było tylko memo1.text - tresc a temat i adresat był ustawiony w kodzie źródłowym ? Mam na myśli żeby po włączeniu wyskakiwało okienko z dwoma rzeczami: miejscem gdzie wpisujemy treść maila i button wyślij, a pozostałe dane były w kodzie źródłowym. albo dajcie jakiś link gdzie jest wytłumaczone jak to zrobić.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
@UP

Speed Email 0.1
Program do wysylania błyskawicznie email:
Program wysyła email z skrzynki WP email od SpeedEmail
wystarczy podac do kogo, temat i tresc.
Przydatne gdy potrzebujemy wyslac szybko do kogos email.
PAMIETAJ ABY CI ODPISAL PODAJ MU SWOJ EMAIL![/b]
se1.jpg

POBIERZ

o taki programik ci chodzi??
 

emaillog

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2006
Posty
8
chodziło mi żeby ZAWSZE wysyłał wiadomości o temacie np. "example" do np. [email protected], czyli coś takiego tylko bez pozyci "do" i "temat"

No i chodzi mi o kod źródłowy

[ Dodano: 25-11-2006, 16:03 ]
albo daj kod źródłowy do tego twojego programu jeśli możesz. będę Ci bardzo wdzięczny, reszte sobie sam pozmieniam
 
Do góry Bottom