Błagam o Pomoc

Obcior

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 26, 2007
Posty
1
Pomóżcie Jestem lamerem we włamywaniu się na czyjś komputer i w podsłuchiwaniu innych na gg. Od Pewnego czasu moja dziewczyna zaczęła dostawać różne po gruszki np. Zaje*** Cie piz** albo zgwałce Cie ci** idt. NIe wiem co mam robić. Chyba każdy z Was coś by chciał zrobił z takim natrętem.Błagam was pomóżcie. poprzestawiajcie coś mu w kompie ale coś. Prosił bym jeśli możecie o wyciągnięcie z jego ip miejsca zamieszkania POMÓŻCIE

TO numer tej osoby 7981499

Jeszcze raz proszę o pomoc
 

Patrykuss

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2006
Posty
107
Jako, że za chwilę ten temat wyląduje w koszu coś ci poradzę.
Pytanie. Nie potrafisz wyciągać adresu z numeru ip, którego nie dostałeś (dostałeś jedynie numer gg)!? Zobacz:
1. Numer gg edytujemy w następujący sposób: 70908010409090
2. Numer gg dzielimy na 4 trzy-znakowe bloki, czyli: 709.080.104.090:90 (to co na końcu to port
<
).
3. Następnie wchodzimy do przydatnego programu jakim jest notatnik, wpisujemy to co otrzymaliśmy z numeru gg.
4. Zapisujemy ten plik z rozszeżeniem .gif bądź innym graficznym i odpalamy.
5. Podglądamy nasz plik graficzny i zobaczymy na nim pięknie wypisane miejsce zamieszkania i inne mniej ważne pierdołki (pesel, nip i takie tam)...

PS. Mała notka na koniec bajki:
Autor postu ani nikt związany w jakikolwiek spsób nie odpowiada za wykorzystywanie powyższego zina w sposób niezgodny z polskim prawem.
Autor postu ani nikt związany w jakikolwiek spsób nie odpowiada za ew. szkody związane z wykorzystywaniem zina na komputerze oprawcy jak i ofiary.
 

dezerter_af

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 26, 2007
Posty
62
Originally posted by Obcior
Od Pewnego czasu moja dziewczyna zaczęła dostawać różne po gruszki np. Zaje*** Cie piz** albo zgwałce Cie ci** idt
mozesz normalnie zgłosić na policje jeśli ktoś zagraża Tobie albo Twojej osobie
smile.gif

wiec komp pod pache i na posterunek
<
PS.oni bedą wiedzieć co zrobić z takim kolesiem
smile.gif
 
Do góry Bottom