Backdoor in openssh - VIDEOTUTORIAL [pentagon.gov :P]

d3m0n

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2005
Posty
14
Jest to mój pierwszy (i chyba ostatni) filmik. Chciałem w nim pokazac cos wiecej niż webhacking, a dokładniej jak wjebac backdoora w openssh. Do odtworzenia potrzebny jest kodek FFDShow MPEG-4 Video Decoder który można pobrac np.
tutaj


Kod:
http://rapidshare.com/files/39052582/film.rar

Czekam na komentarze...

Pozdrawiam d3m0n (polak)
 

dioz

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 28, 2007
Posty
109
nie wiem co nie wiem jak i nie wiem gdzie ale cos jest nie tak zaraz go sprawdze
Na tescie pozytywnie miłego sciagania :mruga:
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Bardzo fajny film, w dodatku z ciekawymi komentarzami
<


Jedno pytanie: skoro nie wpisywales hasla dla roota (tak mi sie wydaje) to jak system Cie wpuscil do srodka ?

Pozdro.
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by Kanciastoporty
skoro to jest twoj pierwszy i chyba ostatni filmik to jak nastepne maja byc lepsze
<
?

Następny będzie o włamaniu do nasa i pokazanie dowodów na to ze ufo istnieje. ;-)

d3m0n na razie nie wrzucę do tutoriali niech sie ludzie powypowiadają :)
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by Dark Smark
Nawet ciekawe :jezor:
Ale minusem jest rapidshare...
<

Nie aż takim, jeśli ktoś ma zmienne IP to się trudzić nie musi
<
Ja ostatnio zmieniłem internet z Neo 512 na DSL 1 mb i mam stałe IP i za każdym razem jak chce coś pobrać z rapidshare.com to muszę czekać 70 min. (pech
<
)

Btw. d3m0n, fajny tutorial
smile.gif
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
open source + instalacja z uprawnieniami root = mada faka
<


nie wiem jak inni ale ja bym nie pobral od znajomego zrodla ssh tylko skorzystal bym z oficjalnej strony, chyba ze ktos sie wbije na takowa strone i umiesci fake source [;

kiedys wykorzystywalem 'mini backdoor' pisany w bash'u, wymuszal uruchomienie skryptu z uprawnieniami root a nastepnie dodawl mi konto z przywilejem root i wystarczylo zdalnie zalogowac sie na ssh wykorzystujac nowo utworzone konto przez skrypcik
<
 

d3m0n

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2005
Posty
14
Originally posted by HeadShot
Bardzo fajny film, w dodatku z ciekawymi komentarzami
<


Jedno pytanie: skoro nie wpisywales hasla dla roota (tak mi sie wydaje) to jak system Cie wpuscil do srodka ?

Pozdro.
Ja wpisałem hasło tylko powloka nie pokazywala tego... Jeśli chodzi o wypowiedź Huntera to tutaj chodzi o przekompilowanie openssh i moim zdaniem jest to lepsze niż dodawanie usera ponieważ trudniej to zlokalizować, ale zawsze mozna porównać sumy kontrolne md5... pokazałem poprostu jeden ze sposobów
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
a moze teraz filmik o hacku forum np. phpBB modified by Przemo
<
powinienes miec doswiadczenie
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
Originally posted by d3m0n+--><div class='quotetop'>CYTAT(d3m0n)</div>
<!--QuoteBegin-HeadShot
Bardzo fajny film, w dodatku z ciekawymi komentarzami
<


Jedno pytanie: skoro nie wpisywales hasla dla roota (tak mi sie wydaje) to jak system Cie wpuscil do srodka ?

Pozdro.
Ja wpisałem hasło tylko powloka nie pokazywala tego... Jeśli chodzi o wypowiedź Huntera to tutaj chodzi o przekompilowanie openssh i moim zdaniem jest to lepsze niż dodawanie usera ponieważ trudniej to zlokalizować, ale zawsze mozna porównać sumy kontrolne md5... pokazałem poprostu jeden ze sposobów[/b]

co jezeli admin instaluje only z repo ? ; )
 
Do góry Bottom