BAJERY do WWW

Dexter

Użytkownik
Dołączył
Listopad 26, 2002
Posty
248
Zna ktos dobre stronki z bajerami do www?
typu zegar, litery latajace za kursorem, gdy wchodzi sie na strone pojawia sie reklama na caly ekran, nastepuje przekierowanie itp.
O i jeszcze wspomne o Active X---> jak je pisac?

Z gory dzieki....
Bede wdzieczny za kazda pomoc.........
:roll:
 

--==Yogi==--

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2003
Posty
137
Wejdz na google wpisz jawa lub jawascript i bedziesz mial tyle tych kodow ze cie glowa rozboli. Ale ja nei radze ci napier**lic tego po calej www bo bedzei wolno chodzila cos kosztem czegos . A te zdiecia na calom strone to chodzi ci chyba o jakiegos rodzaju poup'y nie rub lepij takich zeczy nikt tego nie lubi jak chce zobaczyc jakoms www a tu mu 100 okienek wypier**la
<
 

Dexter

Użytkownik
Dołączył
Listopad 26, 2002
Posty
248
Originally posted by -==Yogi==--
Wejdz na google wpisz jawa lub jawascript i bedziesz mial tyle tych kodow ze cie glowa rozboli.
A nie JAVA ?

O i jeszcze ile gosci przeglada strone i jakie sie ma ip zeby wyswietlalo. I ten napis przesuwajacy sie np tak jak na tej stronce "Achates trojany...."(wiem ze to nie modne ale chcialbym to miec) i jak sie kliknie prawym przyciskiem to wyswietli sie okienko np"ACHATES wszystkie prawa zastrzerzone"

pozdro. ACHATES
smile.gif
 

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
Originally posted by Dexter+--><div class='quotetop'>CYTAT(Dexter)</div>
<!--QuoteBegin---==Yogi==--
Wejdz na google wpisz jawa lub jawascript i bedziesz mial tyle tych kodow ze cie glowa rozboli.
A nie JAVA ?

O i jeszcze ile gosci przeglada strone i jakie sie ma ip zeby wyswietlalo. I ten napis przesuwajacy sie np tak jak na tej stronce "Achates trojany...."(wiem ze to nie modne ale chcialbym to miec) i jak sie kliknie prawym przyciskiem to wyswietli sie okienko np"ACHATES wszystkie prawa zastrzerzone"

pozdro. ACHATES
smile.gif
[/b]

nom to sa skrypty, dluga czesc kodu ktory wklejasz w body, poszukaj na google, na www.kursbloga.prv.pl tez powinno cos takiego byc
smile.gif
 

webs

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2002
Posty
19
Bajery to nie wszystko

Różne "wodotryski" nie decydują ,czy strona jest ładna lub nie. To dobranie kolorystyki, czcionki, grafiki itp W sumie bez znajomości tematu i tak nic nie zrobisz, gdyż kod i tak trzeba zmienić, aby dostosować go do pracy strony. Jeżeli mogę Ci coś radzić a chcesz się tym zająć to poznaj HTML, CSS, PHP, Perla, Flasha, Photoshopa,Corela :)
A tak na poważnie to najlepiej zacząc od początku a nie od końca. A licznik ładnie pisze się w PHP i nie tylko to. To język stworzony do pisania skryptów dla HTML. Dlaczego? Ano Java Script jest różnie interpretowana w różnych przeglądarkach i ich różnych wersjach. Są z tym duże kłopoty..... PHP natomiast zwraca wynik działania serwera i jest on taki sam dla wszystkich przeglądarek. Ale do tego oprócz wiedzy potrzebujesz płatnego serwera i tu może być gorzej. Kończąc zyczę:
<?php
echo"Powodzenia i pozdrawiam";
?>
Jak chcesz popatrzeć na dobre strony to zobacz:
http://www.mocnyweb.pl
 
Do góry Bottom