Ban na forum...

nokian

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 29, 2003
Posty
2
Mam pytanie: Jest sobie pewne forum ktore wyglada tak samo jak forum: haker.com.pl. Moj kumpel dostal tam bana czy jest mozliwosc usuniecia badz ominicia bana?
 

shackal

Użytkownik
Dołączył
Listopad 10, 2002
Posty
253
oczywiscie, wystarczy zmienic nicka, a jaeli to nie wystarczu - takze ip.
czy to takie skomplikowane? ale swoja drogo - jesli dostal bana, to musiay byc ku temu powody, wiec czy jest sens pchac sie za wszelka cene?
 

Atid

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 2, 2002
Posty
589
O ile mi wiadomo mozna zalozyc bana na nick i IP. Nick oczywiscie mozna zmienic a IP - zwykle proxy
<
Tylko pamietaj... zalozenie konta aktywowanie i proxy itd zajmuje troszke czasu a zalapanie nastepnego bana 5sec...
 

nokian

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 29, 2003
Posty
2
Bana dostal na IP . On ma SDI czyli wydaje mi sie ze jego IP nie moze zostac zmienione. Atid mozesz mi powiedziec jak zmienic te ustawienia proxy? (pod warunkiem ze nie bedzie to post na 20 000 znakow)
smile.gif
on ma win xp ze standartowymi ustawieniami.
 

pawelloo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2003
Posty
216
Hmm jest to bardzo progsto zrobic !!! wiec tak

1. Wchodzisz w Panel Sterowania

2.Wchodzisz w opcje Internetowe

3 W zakłądne Połaczenia

4 I od gory jest ustanienia wiec zostawiasz je i dajesz nastepne kolo napisu SDI t takie tam pierdoły

5. I tam masz proxy tylko pierw mosusz skabinowac !!! ja proponuje zapodac se z www.proxy.prv.pl I to wszystko 8)
 

shackal

Użytkownik
Dołączył
Listopad 10, 2002
Posty
253
pawello, sprawdz najpierw co tam jest napisane, a nie opowiadaj bajek! zwykle na przycisku masz: lan settings (niektorzy maja nawet po polsku), a nie zadne sdi.
nokian, niech ten twoj kolo sciagnie sobie z neta multiproxy i bedzie mial spokoj. nie bardzo wierze w rzetelnosc jakichs tam prv.pl.
po wejsciu w ustawienia lan, zaznaczasz ptaszkiwm 'proxy', jako adres dajesz 127.0.0.1 i port 8088 (na nim pracuje multiproxy).
 

pawelloo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2003
Posty
216
ehem ... ja mam tak jak mowiłem i ...... zrobiłem według swojej instrukcji i działało !!!
 
Do góry Bottom