banalne

W

Woren

Gość
Cze!!
Mam do was pytanie (dla was pewnie bedzie banalne) w jaki sposob moge wyciagnoc haslo goscia, ktore jest mi potrzebne do shakowania jego strony, (poza takimi metodami jak wrzucic mu trojna i znalezc, przez acces... itp.), i tak nie wiem czy mi sie uda cos zrobic bo jestem w sieci, i nie mamy wyjsciowego ip. ale za to jak sie uda bedzie mnie trudno znalezc! Hm czekam na wasze odpowiedzi

Pozdro
Woren!!!
 
B

b4d4ss

Gość
coz .. jak napisales acess .. odpada czyli wszelkie metody slownikowe i brutale ..
jedyna mozliwoscia jest ingerencja w jego kompa i proba zdobycia haslel jezeli takowe sa gdziekolwiek zapisane, musisz wiedziec przede wszystkim jedno: jakie koles udostepnia uslugi do sieci.. bo jezeli np. : koles ma tam sobie kompika, stronke na jakims serverze zupelnie obcym to fakt, u niego mozesz cxzegos szukac, ale moze to byc zmudne i bezsensowne ...
moze lepiej zainteresowac sie serverem na ktorym strona stoi ... jesli nie jest to jego server ..
a jesli jego .. coz na pewno da sie cos zrobic .. jesli to jego serv na jego kompie moze uda ci sie po prostu wyciagnac latwo powtarzam latwo ale nie musi tak byc.. jakims sploitem .. wszystko jest kwestia systemu; etc.
 
Do góry Bottom