Baner na stronę.

Ramiro

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2007
Posty
252
Witam.
Mam własną stronę ale nie za bardzo mi się podoba. Ostatnio doszedłem do wniosku, że trzeba ją poprawić a raczej zmienić. Zacząłem uczyć się htmla
i wszystko ładnie pięknie ale nie widzę tam nigdzie żeby było napisane jak zrobić baner na stronę. Interesuje coś konkretnego tzn. przykładowo proszę zerknąć
może nie wygląda to jakoś pięknie ale proszę spojrzeć to nie jest zwykłe namalowane w paincie białe tło tylko mgiełka, zamiast tej mgiełki mile widziany były by np drzewa z lasku. Jak zrobić coś takiego? Czy są do tego jakieś specjalne programy potrzebne albo wiedza a może jest jakiś główny początek jak się to zaczyna robić?
Pozdr.
 

Ramiro

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2007
Posty
252
Dziękuje bardzo za programik jeśli macie jeszcze jakieś programiki proszę o linka.

Mam jeszcze pytanie jak można zrobić dobrą grafikę na stronie np taką jak podałem w poście pierwszym? Czytałem, że jest jakaś możliwość typu wycinania zdjęcia i np górna część zdjęcia na górze strony, dolna na dole, boczne po 2 stronach ale nie wiem jeszcze paru rzeczy:
- gdzie poszczególne części tego zdjęcia wycinanego wstawiać? Czy to trzeba wstawiać w kodzie czy można w programie np front page czy pajączek?


P.S. Szkoda, że moderatorzy zlikwidowali możliwość wciśnięcia "pomógł" za pomoc to na prawdę było miłe i motywowało do pomocy.
Pozdr.
 
Do góry Bottom