banowanie IP

M

manski

Gość
Witam!

Poszukuje programu pod Windows-a, ktory mial by za zadanie blokowac zdalne IP (hosty) na okreslone porty na moj komp.
Jezeli nie ma na porty to chociaz same IP
<


Podrowka
MaNski
 
A

Acidkiller

Gość
podepnij sie pod jakiegoœ proxa,jak sie gdziesz wbijesz to zostanie ip proxa a nie twoje własne (zdarza sie ,że proxy przepuszczajš ip)
 
Q

qeddo

Gość
no wlasnie, stalo sie !!!

Proxy nawalilo i mam troche przypalu
<


dzis godzina 12-10 domofon -->> POCZTA
uprzejma pani przynosi list polecony heh...

czym predzej otwieram i co???!!!!!

list od mojego dostawcy internetu
i tak .......
cyt

"Nimniejszym informujemy, iz otrzymalismy skarge, iz uzywa pan sprzet oddany przez firme .......... do uzwania w sposób niezgodny z regulaminem oraz zasadami wlasciwego urzytkowania, a mianowicie usuluje uzyskac pan nieautoryzowany dostep do innych systemow komputerowych"

hehehhhe i wpadlem (prawdopodobnie)przez jakis 1 spieprzone proxy....
problem w tym ze niestety nie wiem ktura to firma poskarzyla sie memu dostawcy, ostatnio duzo szalalem...
i sie pogubilem.......

heheeee wiec uwazac..... a najlepiej robic takie zeczy
z nieswoich kompow najlepiej ,kop kolegi ,kafejka internetowa,itp.....

chyba ze hakujecie kolege..........
smile.gif


[madry polak po szkodzie.....]

pozdro -=qeddo=-
 
B

b4d4ss

Gość
no z proxami tak jest ze w niektorych przypadkach mimo iz maja byc np. anonimowe, przepuszczaja twpjego ipeka i lipa.
ale z tego co tu czytam to chyba koles chce zeby raczej do niego nie dochodzili ??? ... jesli sie nie myle i o to ci chodzi no to zwykly firewall, ktorym pozamykasz dane porty.
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Do tego sluza spoofery. Najlepiej sciagnij se je wszystkie bo kazdy spoofer ukrywa IP i host na roznych terenach!NP. jeden ukrywa IP na ircu itp.Sciagnij se wszystkie spoofery i przetestuj. Ktory bedzie ci najlepiej odpowiadal to se go zostaw!
 
Do góry Bottom