[BATCH] Jak wysłać tekst do danej aplikacji?

PanFader

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2011
Posty
60
Siema.
Czy jest jakaś komenda Batch , aby wysłać tekst do danej aplikacji (procesu).
Na przykład do jakiejś gry :

@echo off
program "tekst" "gra.exe"

Tutaj jest coś podobnego , pod nazwą "sendkeys" :

http://www.f2ko.de/programs.php?lang=en&pid=cmd

Lecz ten program wysyła do aktywnej aplikacji tekst , a ja chcę aby wysyłał do konkretnej aplikacji , podając proces.
Jest coś takiego?
Z góry thx.
 

harbinger

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2012
Posty
91
nie bardzo rozumiem, jaki finalnie efekt chcesz osiągnąć? Dajmy na to, że uda Ci się wysłać jakiś "test" do procesu o nazwie "gra.exe".. i co ma się wydarzyć?
 

In7ount

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 28, 2012
Posty
79
On chyba chce bota zrobić albo spamera ; p
programujecie echo off ...
Może czas zainteresować się jakimś językiem programowania ? C , Perl a może inny ? tam lepszy efekt uzyskasz :)
 

PanFader

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2011
Posty
60
nie bardzo rozumiem, jaki finalnie efekt chcesz osiągnąć? Dajmy na to, że uda Ci się wysłać jakiś "test" do procesu o nazwie "gra.exe".. i co ma się wydarzyć?

Więc na przykład ma ktoś otwartą grę.
No i wtedy po uruchomieniu tego programu ma się wysłać tekst do czatu i dać ENTER , aby się wysłał.
Na przykład coś takiego :

@echo off
program "T" "gra.exe"
program "Siema" "gra.exe"
program [ENTER] "gra.exe"

Wysyła literkę T do gry , aby uruchomić czat , następnie wpisuje tekst "Siema" i wciska przycisk ENTER w celu wysłania wiadomości.

On chyba chce bota zrobić albo spamera ; p
programujecie echo off ...
Może czas zainteresować się jakimś językiem programowania ? C , Perl a może inny ? tam lepszy efekt uzyskasz :)

Tak , coś w stylu spamera i mam zamiar zainteresować się innym językiem , lecz jeszcze nie teraz.
 

KangurX

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2008
Posty
281
Takie cuda to w HLL, musisz zrobic uchwyt na aplikacje i potem grzebac w pamieci.
 
Do góry Bottom