Batch

pepa

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2002
Posty
122
MA KTOS JAKIEŚ KOMENDY NISZCZYCIELSKIE BATCH ALBO RUNDLL

THX
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
MA KTOS JAKIEŚ KOMENDY NISZCZYCIELSKIE BATCH ALBO RUNDLL

THX[/b]

witam

komend nieznam lecz jak podlozyz na komp trojana to napewno sie on doklei do rundla bo jest on uruchamiany przy kazfdym starcie netu...

The End
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
hehehe

MA KTOS JAKIEŚ KOMENDY NISZCZYCIELSKIE BATCH ALBO RUNDLL

THX[/b]

Sposobow na rozpierdole**** komus kompa jest full. Az szkoda sie tu rozpisywac - sa metody z batami i z rundll-ami hehe na pewno w jakims faq znajdziesz tego od cholery. Moglbym tu walnac cytatami z jakis faq ale podam ci jaki mi przyszedl kiedys do glowy podczas takich rozmyslan. Sam posiadam skrot na pasku do restartu i wylaczania kompa za pomoca ikonek-skrutow. Mozesz zrobic tak - klikasz prawym na pulpicie i dajesz - utworz nowy skrot - a potem w lini polecen wpisujesz cos takiego :: "C:WINDOWSRUNDLL32.EXE shell32,SHExitWindowsEx 2" potem dajesz tan skrot do autostartu i ukrywasz hehe. Efekt ??. Jak gosc uruchomi kompa i mu sie system wczyta-wykona ten skrot i mu sie zrestartuje hehehe. Sa jeszcze inne tego typu skroty na szybkie wylaczenie kompa - hard reboot itd. Mozna robic co fantazja do glowy przyniesie a koles za zadne skarby swiata sie nie kapnie ze cos ma w autostarcie chyba ze uruchomi w trybie awaryjnym i odsloni wszystkie ukryte pliki
<
.
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Nie wiem.

czy moge to dac do rejestru dzieki[/b]


Szczerze owiac to nie wiem i nie probowalem czy to pojdzie z rejestru ale jak dasz do RUN wraz z linia parametrow to system powinien to przyjac - przyjmuje z rejestrow parametry uruchomieniowe normalnie. Czyli - powinno pojsc ale nie probowalem - jak woprobujesz i ci sie uda to daj znac.
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
OKI.

ok działa w rejestrze dzieki za wszystko[/b]

Oki - nie ma sparawy jak dziala to mozna jeszcze cos pokombinowac - rowniez dzieki za informacje ze dziala.
 
Do góry Bottom