BBCode

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Witam,
Chciałem zapytać czy nie możnaby zrobić znacznika [hide] (na starym forum chyba taki był), żeby pokazywało wartość np. tylko zarejestrowanym, bo czasem trzeba umieścić link do jakiejś rzeczy, która lepiej, żeby była widoczna tylko dla zarejestrowanych ;-)
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Jasne, wszystko można...ale to jest bez sensu.

Było do odczytania po napisaniu posta, no i robił sie bałagan. Tematy z [hide] zawsze były zaśmiecone postami w rodzaju "chce zobaczyć", "a kuku" itd. Pisali cokolwiek, aby tylko móc podejrzeć, tak ze to iż coś będziesz chciał ukryc jest tak naprawdę do odkrycia przez każdego...
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Tematy z [hide] zawsze były zaśmiecone postami w rodzaju "chce zobaczyć", "a kuku" itd. Pisali cokolwiek, aby tylko móc podejrzeć[/b]
Pewnie masz na myśli czasy w których można było pisać jako gość.
Nie chcę Mo4x'owi wciskać słów w usta ale pewnie chodziło mu o to, żeby forum rozruszać. Teraz jest tak - ktoś ma problem, zgoogluje, wejdzie na forum, przeczyta, uzyska odpowiedź i zapomni o forum. Natomiast z tą opcją osoba musiała by się zarejestrować i na 80% weszła by conajmniej raz przy kolejnym problemie.
Także, popieram pomysł.

EDIT: // literówka
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
<div class='quotetop'>CYTAT(darecki44 @ 21.06.2009, 20:01) <{POST_SNAPBACK}></div>
Pewnie masz na myśli czasy w których można było pisać jako gość.[/b]

w żadnym wypadku nie te czasy
<
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
niech mi ktos wytłumaczy jak można rozruszac forum poprzez dodanie [hide]
<

ale ok...kazdy ma inne spojrzenie na swiat
<
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
niech mi ktos wytłumaczy jak można rozruszac forum poprzez dodanie [hide] blink.gif[/b]
Ależ prosz. Ciekawość to pierwszy stopień do piekła a i tak każdy jest ciekawy. To tak jak `nie dotykaj, pod napięciem` a i tak każdy dotknie, żeby się przekonać ;] Gdyby tak dać hide, każdy będzie ciekawy cóż to pod tym niewinnym tagiem się kryje. A żeby zobaczyć wystarczy się regnąć - no to ok, regnę się. Ale co to? Ło, jakiś fajny temacik, oO, jak fajnie opisane. Dobra to odpiszę. O, jakie fajnie nazwane działy, to wbiję na chwilę i poczytam. Ale fajne tutoriale. I nawet irca mają! Dobra to wbijam (btw, bramka irc: www.haker.com.pl/irc/ ; D).
I tak się tworzy nowych userów! xDD
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
nie widmo, przez hide to nie droa do użytkowników, a tu nikomu wcale nie zależy aby ich logowało sie po 1000 dziennie. Nieważna ilość ważna jakość...
smile.gif

Równie dobrze można zablokować w ogóle forum dla niezalogowanych...według Twojego toku myślenia
<
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
osobiscie nienawidze jak musze sie zarejestrowac zeby cos zobaczyc, ogladam co chce(o ile jest to az tak wazne zeby poswiecic minute na rejestracje) i wychodze. [hide] przeszkadza google jesli cos jest w tym tagu to google nie zindexuje tego => nie znajda odpowiedzi bo ktos ja zakryl
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Było do odczytania po napisaniu posta, no i robił sie bałagan.[/b]
co prawda to prawda, pamiętam temat "jak ukryć aplikacje" czy coś w tym stylu, tam to był syf dopiero ^^,. Mimo wszystko pomysł z hide na zalogowanie jest bardzo dobry, bo czemu by tego nie wprowadzić? Niczemu nie zaszkodzi, a jak ktoś będzie chciał coś ukryć np przed google to ukryje...
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
chyba kozystasz z jakiegos dziwnego rachunku prawdopodobienstwa
smile.gif
szanse wzrastaja jesli ta tresc jest odkryta i google ja ma i jak googluje to znajde
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Nie wiem czy chodzi o całkowite zasłanianie cytatów oraz kodów. Najlepiej by było tak gdyby każdy mógł zakryć swoją wiadomość przed google bądź gośćmi.
 
K

Khalt

Gość
Ja jak często wchodzę na forum i się okazuje, że trzeba być zarejestrowanym aby odczytać wiadomość, to sobie po prostu odpuszczam. Jeśli się rejestruje to już nie wracam xD. A nie chcemy zostać zaspamowani jednorazowymi kontami ... ?

Hide mogłoby być, ale tylko żeby wpisać tam link do downloadu bądź serial-key (żeby google nie znalazło). W innych sytuacjach niestety musieliby działać moderatorzy aby usunąć gdzie zbędne.

A to tak poza tematem, ale dosłownie mnie zabiło: http://c88.grono.net/43/37/gallery-68069666-500x500.jpg
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
<div class='quotetop'>CYTAT(Khalt @ 21.06.2009, 23:32) <{POST_SNAPBACK}></div>
Hide mogłoby być, ale tylko żeby wpisać tam link do downloadu bądź serial-key (żeby google nie znalazło). W innych sytuacjach niestety musieliby działać moderatorzy aby usunąć gdzie zbędne.[/b]
Właśnie chodziło mi o takie sytuacje. Nie chodzi o ukrywanie odpowiedzi, całych wiadomości.

Chociaż po przemyśleniach, stwierdziłem, że jak chce np. wysłać jakiś link to mogę przez PW do autora tematu czy innych osób, którym chce to wysłać.

I jeżeli miałoby to stwarzać dodatkową robotę dla moderatorów to może lepiej i nie
<
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
Moim zdaniem pomysł bardzo trafiony, to przyciąga ludzi.
Spójrzcie na fora o tematyce warezowej, połowa ma ten myk. Chodzi o to, żeby googlebot sobie spokojnie odczytał treść, jednak aby osoba zobaczyła link/treść musi być zarejestrowana. Skoro nie zależy na ilości osób, to dlaczego argumentem na NIE jest fakt, iż kogoś to zniechęci?
<


Tylko: rejestracja musi być łatwa do znalezienia.
Jeszcze pojawiła się odpowiedź, że przy znalezieniu forum z taką blokadą idziemy sobie na inne - chyba właśnie polega to na tym, żeby forum było unikalne, więc jeśli tutaj coś jest wrzucane przez autora i nie znajdzie się tego nigdzie indziej - ktoś się zarejestruje.
smile.gif
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Cóż tu dużo mówić jestem za, dlaczego ? Wszyscy którzy byli za, już to powiedzieli
<
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Pomysł ok, ale żeby nie było pustych kont to trzeba by było zrobić hide od iluś postów np. 10.
 
Do góry Bottom