Beast 2.01 i powiadamianie

Maximus DM

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 3, 2003
Posty
17
Witam,
niedawno zainstalowałem serwer Beasta 2.01 na czyimś kompie. Przy tworzeniu serwera wpisałem w zakładce "Notifications" w pozycji E-mail wpisałem adres. Przy teście wszystko szło ok. Teraz jednak nie otrzymuje powiadomień i - jeżeli osoba nie korzysta z GG, a jest w necie - nie wiem o tym. Jaka może być przyczyna i jak ją naprawić, z zaznaczeniem, że ciężko będzie tej osobie podesłać nową wersję serwera. Dodam jeszcze, że posadowiłem jej także Destruktora 1.4, jednak nie mogłem go skonfigurować na żadne powiadamianie. Co proponujecie?
 

malin

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2003
Posty
17
ta osoba moze:
1. niekozystac z netu
2. ma firewalla
3. usunela trojana (lub byc moze go wogule niezainstalowala
<
)



pozdrawiam
 

Maximus DM

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 3, 2003
Posty
17
Originally posted by malin
ta osoba moze:
1. niekozystac z netu
2. ma firewalla
3. usunela trojana (lub byc moze go wogule niezainstalowala
<
)



pozdrawiam


Jestem pewien, że jest w sieci (po GG, ale czasem włącza na koniec trwania połączenia), nie ma firewalla i ma zainstalowanego trojana, bo dziala keylogger i inne funkcje.
 

malin

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2003
Posty
17
Moze to byc wina uzywanego przez ofiare systemu operacyjnego, server moze w tym systemie niedzialac poprawnie i nieodwiera portu trojana. A wsumie moze byc wiele przyczyn. Ja bym to zbadal wysylajac ofiarze o ile to mozliwe trojana ktory ma mozliwosc przegladanie plikow i powiadomien mailem np. NetBus albo cafeini, i wtedy bym zobaczyl co jest nietak przejzal bym windowsa i wpisy rejestru. Jak cos nietak to uploadujesz serverek jeszcze raz i sie bawisz dowoli
<
(moze to beznadziejny pomysl ale co innego zrobic?)
<
 

dadowiec

Użytkownik
Dołączył
Luty 28, 2003
Posty
30
Przy tworzeniu serwera wpisałem w zakładce "Notifications" w pozycji E-mail wpisałem adres. Przy teście wszystko szło ok.[/b]
czy do poprawnego działania serwera potrzebne jest wpisanie własnego maila ??
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
Nie do poprawnego dzialania serverka nie jest potrzebne wpisanie maila
smile.gif



===============================================
Pozdrowionka
smile.gif
 
Do góry Bottom