Bez reklam na republice i webparku

Nevada

Użytkownik
Dołączył
Październik 17, 2003
Posty
24
Macie jakieś sposoby na pozbycie się reklam ze stron umieszczanych na serwerach albo republiki albo webparku?
 

Nevada

Użytkownik
Dołączył
Październik 17, 2003
Posty
24
Ale nie było odpowiedzi jak się tego pozbyć...
<
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Originally posted by Nevada
Ale nie było odpowiedzi jak się tego pozbyć...
<
No to skoro bylo na forum i nikt nie wiedzial jak to zlikwidowac to nie da sie khy khy
<

No chyba ze zle szukales.
 

Andrevus

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 12, 2002
Posty
213
spróbuj strone wrzucić do folderu, wpisując w wyszkuiwarce odnosić sie do niego np.
zamista costam.webpark.pl
wpisz
costam.webpark.pl/folder_ze_stroną/

wiem ze na lycosie mi działało, nie wiem jak z webaparkiem a niechce mi sie sprawdzić
 

Nevada

Użytkownik
Dołączył
Październik 17, 2003
Posty
24
Ale jak wejść normalnie, żeby odrazy nie było reklamy? Pamiętam że kiedyś wystarczyło umieścić na stronie jakiś fragment kodu i wtedy baner się nie wyświetlał, może ktoś wie jak to zrobić?
comp21.gif
 

Marflo

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2004
Posty
84
Mozna umiescic fragment kodu, ale wtedy po jakims czasie wywala ci za to strone z webparku, bo jest to niezgodne z regulaminem.
 

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
Zrób lepiej sposób Andrevusa, był już wzmiankowany na forum, za to Ci przynajmniej strony nie wywalą, a jak zaczniesz kombinować z kodem to jesteś na pewno w gorszej sytuacji.
 

Nevada

Użytkownik
Dołączył
Październik 17, 2003
Posty
24
Chętnie bym tak zrobił, ale moja strona jest już rozreklamowana w wielu przeglądarkach... No nic, najwyżej zrobie przekierowanie, dzięki!!!
<
 

strife

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 10, 2004
Posty
8
Długo grzebiesz
<
<

Ale jest coś takiego jak na lycosa że znika po chwili i roboty nie znajdą i nie zablokują konta
<
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
na ,ycosie to ja robilem przy uzyciu java scriptu zeby ramke usuwalo
<
ale tej reklamy na gorze to sie nie umialem pozbyc
<
 
Do góry Bottom