Bezpieczne włamanie itp po przez telefon...

Sharow

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2008
Posty
42
Witam! nie wiem czy w dobrym dziale i czy cos takiego bylo ale raczej nie bo szukalem i prosilbym aby medrator albo admin tego nie usunoł.A mianowicie w padłem na świetny pomysł bynajmniej dla mnie jak bezpiecznie łaczyć sie z ofiarą lub wchodzić na wczesniej skradzione konta itp.Jak wiemy znaleść nas policjia czy kto kolwiek moze nas łatwo po przez nasze ip więc kozystajac z okazji że w heyah jest nowa taryfa a wniej prawie darmowy internet sprawdziłem jakie mam ip.Więc weszłem w opere a później w strone która sprawdza ip i tu moje zaskoczenie ip mam az z Oslo i chyba tak mam to rozumiec bo strona nie po polsku nadawane przez przegladarke.Gdy użyłbym telefonu jako modem i polaczyl bym sie z internetem majac takie ip i np. zastosowal program do maskowania ip czy takie operacje jak wykradanie kont czy przesiadywanie na nich np.fotka tam sa statystyki kto ostanio byl i z jakiego ip bylo by bezpieczne i byly by mniejsze obawy ze ktos nas znajdzie? Co wy o tym sadzicie? Czekam na rasadne odpowiedzi.
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
cóż. sam pomysł całkiem rozsądny, pod warunkiem, że znasz swój cel. Jeśli kupujesz nową karte masz na niej ileś kasy kupujesz za to pakiet i robisz swoje, aby nie stracić za wiele pakietów. Nie możesz też wtedy nigdzie sie logować bo też zostawiasz ślady. RObisz tylko swoje.

Po drugie. Pamiętaj, że telefon można zawsze namierzyć w prawdzie nie z wielką dokładnością, ale można. Więc jeśli robisz coś wielkiego to kupujesz SIM, robisz swoje i sim spalasz albo gdzieś wywalasz.
 

bait13

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2005
Posty
90
i w czasie operacji nie znajdujesz się w domu
smile.gif
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
to już można olać - gdzie jest aktualnie i co ok 5 minut moga namierzyć jeżeli chodzi o przekaźniki. ale psy muszą mieć nakaz zeby to sieć zrobiła. po skończeniu zabawy, łamiemy kartę i nic nikogo nie boli, jesteś pan nie do znalezienia
 

spiterbot

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2007
Posty
143
Witam! nie wiem czy w dobrym dziale i czy cos takiego bylo ale raczej nie bo szukalem i prosilbym aby medrator albo admin tego nie usunoł.A mianowicie w padłem na świetny pomysł bynajmniej dla mnie jak bezpiecznie łaczyć sie z ofiarą lub wchodzić na wczesniej skradzione konta itp.Jak wiemy znaleść nas policjia czy kto kolwiek moze nas łatwo po przez nasze ip więc kozystajac z okazji że w heyah jest nowa taryfa a wniej prawie darmowy internet sprawdziłem jakie mam ip.Więc weszłem w opere a później w strone która sprawdza ip i tu moje zaskoczenie ip mam az z Oslo i chyba tak mam to rozumiec bo strona nie po polsku nadawane przez przegladarke.Gdy użyłbym telefonu jako modem i polaczyl bym sie z internetem majac takie ip i np. zastosowal program do maskowania ip czy takie operacje jak wykradanie kont czy przesiadywanie na nich np.fotka tam sa statystyki kto ostanio byl i z jakiego ip bylo by bezpieczne i byly by mniejsze obawy ze ktos nas znajdzie? Co wy o tym sadzicie? Czekam na rasadne odpowiedzi.
wpie***amy komuś na komputer trojana...piszemy przy uzyciu licurl program który wykona pożądane operacje,ściągamy go przez trojana,odpalamy,po czym usuwamy z komputera "ofiary" ten program oraz trojana...proste i skuteczne
dodatkowo pozatym że sami jestśmy bezpieczni można także obarczyć kogoś winą za spowodowane szkody
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
Nie prościej iść do jakiejś galerii handlowej z laptopem i podłączyć się do publicznego hot-spotu?
 

spiterbot

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2007
Posty
143
chyba że się mieszka w nędznym mieście(takim jak moje) w którym nie ma gorącego-spotu
 

Sharow

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2008
Posty
42
No i takie odpowiedzi mnie ucieszyly.Czyli pomysł jest w miare dobry i skuteczny i mam nadzieje ze w praktyce bedzie to samo
.to już można olać - gdzie jest aktualnie i co ok 5 minut moga namierzyć jeżeli chodzi o przekaźniki. ale psy muszą mieć nakaz zeby to sieć zrobiła. po skończeniu zabawy, łamiemy kartę i nic nikogo nie boli, jesteś pan nie do znalezienia[/b]
Tak otym tez myslalem ale nie napisalem i potym nikt nic nie bedzie wiedział.Musze to wkrótce przetestować hehe dzieki za inf i potwierdzenie mojego myslenia.
Nie prościej iść do jakiejś galerii handlowej z laptopem i podłączyć się do publicznego hot-spotu?[/b]
Ja niestety nie moge bo mieszkam na wsi a do miasta mam kawalek drogi (20km)tez o tym myslalem no ale jak wyzej napisalem brak mozliwosci...Ale hola hola przeciez w "galerii handlowej" jest monitoring nie zwrucilo by to uwagi?
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
iii tam. co monitoring? ktoś przyszeł skorzystać z free netu i o. nic specjalnego.
 

s7r0nt

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2008
Posty
69
Poza tym wynalazki w stylu bluza z kapturem nie służą tylko do lansu.
<
A sam pomysł wydaje się być sensowny.
 

spiterbot

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2007
Posty
143
]Poza tym wynalazki w stylu bluza z kapturem nie służą tylko do lansu.
%3C
A sam pomysł wydaje się być sensowny
dla pewności można założyć maske lateksową
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom