BiG BeN GG v.1.0

bobikrk

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2004
Posty
145
Witam!! Udostępniam nową wersję BiG BeN-a tym razem działający za Nat-em wersja kolejna w trakcie projektu, łączy się na protokole GG 6.0 szczegóły i komendy są w archiwum razem z Konfiguratorem, Serverem i Killerem servera
<


Klient.JPG


http://members.lycos.co.uk/cycekwaldek/

Plik: BigBen GG Nat-Nat (NEW!!).zip
Hasło do zipa: [email protected]

Sciągajcie, oceniacie :twisted:
 

big67

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2005
Posty
1
pytanie

jestem lamerem... ale gosc mi sie jakos nakompa wbil... nie instalowalem nic... urzywam opery, wiec przez ie nic wlesc niemoglo... moze przez gg cos wlazlo... zna wszystkie hasla, grzebie mi na kompie... jak go zblokowac? I chce mu na zlosc zrobic.. i czy big benem mozna wbic sie na konto ofiary bez dostepu do tego kompa? moze znacie jakies programy zeby wbic sie bez dostepu fizycznego...?
 

barn

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2005
Posty
23
Z "dostepem fizycznym" raczej latwiej bo "wbijasz" sie naprzyklad "do kompa" łomem i po problemie...

Tak na powaznie moze nalezysz do jakiejs sieci bo wtedy jest latwiej bez twojej ingerencji (sploity, sniffing sieci - gorsza opcja), mozesz pozbyc sie niechcianego softu dzieki specjalnym programom antywirusowym, firewallom albo przez format C:, bo jak sam napisales jestes lamerem i nic wiecej Ci sie nie uda zrobic w tej kwesti.
 
Do góry Bottom