BIg Ben GG

link32

Użytkownik
Dołączył
Październik 3, 2007
Posty
1
Jaka jest najnowsza wersja big bena gg i czy ona obsługuje najnowsza wersja gg?, i jaki jest najlepszy program do uzyuskania hasła innego gg?(jezeli ten nie jest) i najbardziej niewykrywalny...
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
Originally posted by link32
Jaka jest najnowsza wersja big bena gg i czy ona obsługuje najnowsza wersja gg?, i jaki jest najlepszy program do uzyuskania hasła innego gg?(jezeli ten nie jest) i najbardziej niewykrywalny...

Najnowsza wersja BiG BeN GG - 3.0
Najlepszy program do wyciągania haseł z GG- GG Pass Tool, GG Pass2Mail
 

...Kuba...

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2007
Posty
39
a co sie stanie jak 1 serwer wyślemy do kilku osób??? wtedy pisząc komendy "sterujemy kompem" u 1 osoby czy u wszystkich dostępnych??
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
...Kuba..., tylko może być u jednej ponieważ na jeden numer może zalogować się tylko jedna osoba, Przy 2< osobach będzie się na pewno gryzło. Protokół gg = serwer 1= 1osoba.
 

Bretos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 11, 2008
Posty
142
Blade955, to jest Dark Smark, jakby rozsyłał trojany to już by go tu nie było... a co do twojego pytania: nie ma tam trojana, jezeli av będzie wył to sie nie martw bo kazdy konfigurator ma w sobie kod servera, ale nim nie jest.
 

Blade955

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2008
Posty
23
Wiem że mogło wykryć... ;]
Bo mam już jednego Big Ben GG v2.3 2006
Ale napisane jest wyżej że to w tym linku powinien być 3.0

A co do Dark Smark'a, to przepraszam że go tak "oskarżyłem" jestem nowo zarejstrowany na forum i dla tego... Ale forum oglądam już od 2 miesięcy... ;]

A co do aplikacji...
Czy jest w ogóle v3.0 ?
Jak zmienić host maila... ??
Bo jak zmieniam w XN Resource Editor to mi nie zapisuje na moje wartości... A jak chce w WinHex edytować to mi się aplikacja nie chce uruchamiać...
A i jeszcze jedno... Jak zrobić żeby była możliwość spakowania serwera...


Przepraszam że tak dużo pytań, ale naprawdę mnie to ciekawi... ;]
 

...Kuba...

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2007
Posty
39
co może byc nie tak podałem e-maila poprwnie (wersja v2.3) i przy pobieraniu plików od ofiary wyskakuje mi problem z poczta... a i dlaczego teraz ten serwer nie robi sie dostępny na GG, a wysłałem go jakieś 2 dni temu koledze za jego zgoda zeby zobaczyć co jest grane z tą poczta, to może byc wina tego że usunąłem go(server) ze swojego kompa???
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Blade955, bobikrk opublikował tego trojana 2 lata temu więc cudem jest jak jakiś antywirus go nie wykrywa. Popularność trojana to naprawdę jego śmierć, wykrywalność drastycznie i szybko wzrasta...
Originally posted by ...Kuba...+--><div class='quotetop'>CYTAT(...Kuba...)</div>
co może byc nie tak podałem e-maila poprwnie[/b]
Ponieważ autor pewnie zmienił hasło do skrzynki e-mail z której były wysyłane pliki.
Więc z tą funkcją nici.
<!--QuoteBegin-...Kuba...

a i dlaczego teraz ten serwer nie robi sie dostępny na GG
Dużo jest możliwości. Najczęstsze problemy to:
-Zła konfiguracja
-Firewall (choćby systemowy)
-Antywirus
-Antywirus na poczcie (przy wysyłaniu droga mailową)
-Zmiana hosta (ip serwera) gadu też może mieć wpływ. Jeżeli IP było z góry ustalone a administracja gadu-gadu zmieniła serwer (ip się też zmieniło) to nici z użytkowania.
 
Do góry Bottom