Big problem!!!!!!!!!!

F

F_A_O

Gość
Czes wam wszystkim co to czytacie. Mam bardzo wielka prosbe. Jak mozna znalezc ip jakiejs osoby np. mojego qmpla
Czy sa jakies programy? Prosze o wskazowki
<
((((((((
 

ponury

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 10, 2001
Posty
4
hmmm

Czesc, rowniez Cie pozdrawiam
smile.gif

Sposobow jest od groma. Tak czy siak musisz wiedziec gdzie qmpel przesiaduje. Sprawe rozwiazywalo by np wyslany przez niego do Ciebie mail. Wtedy w "zrodle" wiadomosci jest podany IP nadawcy.
Mozna rowniez zaprosic kolege na irc-a. Wtedy /dns nick
i juz Ip podaje.
 

dropik7

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2002
Posty
2
wbij do kumpla na kompa w wi98 katalog Windows jest "Winipcfg.exe" odpal to bedzie pokazane IP
 

A_R_O

Użytkownik
Dołączył
Listopad 21, 2001
Posty
13
GG

A nie latwiej netstatem? jesli koles ma wlaczone polaczenie perr - to - perr to powinno pojsc albo poprosc kolesia ze kcesz soprawdzic nowa poczte i niech ci wysle maila a tam bedzie jego ip:)
 
B

b4d4ss

Gość
peer to peer nie poleci .. jesli chodzi np. o gg a tu najprosciej .. po prostu zapomnij netstat ci nie wykaze, jedynym softem ktory z gg moze sciaganc ci ipeka to ekg... koniec i kropka ten temat jest zamkniety mozecie sobie netstat do zasranej smierci probowac .. qpa jak to sie mowi
smile.gif

ekg rules! linux rules!
a teraz powaznie jesli chodzi o komunikatory to tylko soft pod linuxa zarowno biorac pod uwage icq i tu polecam LICQ jak i gg i tu EKG.
poza tym oczywiscie maile otwierasz zrodlo i masz pacjenta jak na dloni ...
thats @LL
koniec oczywistych bzdetow...
a kolego od wbijania sie na winde juz kiedys to mowilem ...
moze bys sie wyprobowal na mnie ??? np. .. coz do dyspozycji bedziesz miual line i hmm czsami w2k jak nie "zardzewieje" LOL
kilka postow wczesniej jest moj ipek ... zycze powodzenia ...
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
F_A-Q

Czes wam wszystkim co to czytacie. Mam bardzo wielka prosbe. Jak mozna znalezc ip jakiejs osoby np. mojego qmpla
Czy sa jakies programy? Prosze o wskazowki
<
(((((((([/b]


Wiem, ze jestes nowy ale poszukaj najpier ten temat byl juz chyba z kilka razy walkowany, walkowany, walkowany, walkowany i walkowany.......
 
Do góry Bottom