BiGBeN GG 2.3 pomoc

bandi999

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 19, 2007
Posty
34
hej mam pytanie chciałem pobawić się tym programem ale mój antyvirus go wykrył troja gdy go otwarłem ignorować to ?
 

bandi999

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 19, 2007
Posty
34
fajny program tylko ja potrzebuje wersji niewykrywalne chyba vip jeśli ktoś we gdzie można znaleść to proszę o link z góry dzięki

[ Dodano: 21-08-2007, 11:03 ]
pomoże ktoś ?
 

bestshow

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 25, 2007
Posty
1
Witam. Czy Big Ben gg 2.3. Uruchamia sie w autostarcie?? Zbindowałem go z plikiem mp3. Ale nie jestem pewien czy uruchamia się razem ze startem systemu. Dziękuję i pozdrawiam. Rafał
 

Krahu

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 29, 2007
Posty
2
Witam serdecznie, jest to moj pierwszy post na forum. Nigdzie, absolutnie nigdzie nie moge znalezc Big Bena GG v 2.3 Prosze mi powiedziec skad go mozna pobrac (google nie pomogło)Z góry bardzo dziękuje.
 

Krahu

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 29, 2007
Posty
2
http://www3.speedyshare.c..._ben_gg_2_3.zip

Hasło RAR: ))%mKa.fj{=I]<jgUlu!qQ0ISZIZ=fmBD$j1]w#y+(e@fk$2.>9XnF/BiGBeN[/b]
Serdecznie ci dziękuję
smile.gif
Pozdrowienia
 

viv_v

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2007
Posty
1
witam pobrałem ben_gg_2_3.zip i on prosi o hasło jakie jest pomoc ;]
nowy;]
 

arturo39

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2007
Posty
3
a możesz powiedzieć skąd pobrałeś ? może jakis link? wszystkie tu podane nie działają!!! A jak się skontaktować z autorem by kupic wersję VIP? przeszukałem wszystkie strony i posty adresy stron i adresy email twórcy są nieaktualne lub zablokowane!!! czy boby zawiesił projekt bigbena?
<
a może sam autor czyta ten post i zechciał by się do mnie odezwać na adres [email protected] dzięki
 
Do góry Bottom