BIND Z *.JPG NIE DZIALA???

otwinek

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
6
siema binduje *.exe z jakims *.jpg-iem i nic nie dziala tzn jpg sie otwiera ale plik exe nie otwiera sie TYM SAMYM KLAPA robilem to chyba z 10-cioma binderami i nic a jak zbindowalem 2 exeki to jest ok
co jest grane
 

otwinek

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
6
he

fakt sorry jest to niemozliwe
smile.gif
ironia SpY-MaN-a uswiadomila mnie
 

DNSA

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2005
Posty
147
a próbowałes wsb 1.1 ??
byc moze błąd tkwi w tym ze nie zaznaczyles opcji, aby otwierał oba plliki
 

DNSA

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2005
Posty
147
* chodziło mu o to, ze po bindzie exe & jpg
obrazek sie nie wlacza tylko sam w tym przypadku server
<
 

otwinek

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
6
RE

obrazek sie nie wlacza tylko sam w tym przypadku server[/b]

Chyba chodzilo mu o to aby w obrazku byl trojan :][/b]




Panowie nie chodzilo mi ani o to ani o to
Mialem na mysli to ze gdy zbinduje *.jpg i *.exe to po włączeniu takiego bindu uruchamia się np tylko plik jpg czyli włącza sie przeglądarka grafiki i pokazuje obrazek
smile.gif
a serwer który był z rozszerzeniem *.exe nie został zainstalowany.

Moje major pytanie brzmi::::"Czy do bindowania używa się wyłącznie plików wykonywalnych?? czy można też bidnowac exe i jpg i bedzie chodzic wsio ok????
 

DNSA

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2005
Posty
147
Re: RE

Moje major pytanie brzmi::::"Czy do bindowania używa się wyłącznie plików wykonywalnych?? czy można też bidnowac exe i jpg i bedzie chodzic wsio ok????[/b]

nie, mozesz bindowac jakiekolwiek rozrzezenia ale na koncu i tak zbindowany bedzie mial rozrzezenie wykonywalne

jak chcesz zeby server sie nie uruchamial po prostu odznacz opcje aby sie instalowal po otwarciu <wsb 1.1>
 

otwinek

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
6
re

nie, mozesz bindowac jakiekolwiek rozrzezenia ale na koncu i tak zbindowany bedzie mial rozrzezenie wykonywalne[/b]

no tyle to wiem ze na koncu musi byc wykonywalne exe bat scr i kilka inncyh
ale chodzi mi o to czy moge bindowac jpg z exe tak zeby serwer(exe) (oczywiscie w zbindowanym pliku o rozszerzeniu wykonywalnym) zainstalowal sie u ofiary. Jak bindowalem jpg z exe i nadawalem rozszerzenie exe dla bindu to zawsze bylo tak ze jpg sie lwaczal a serwer nie instalowal sie (b-indeo, juntandorBeta,wsb 1.1)
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
Re: re

otwinek
nie, mozesz bindowac jakiekolwiek rozrzezenia ale na koncu i tak zbindowany bedzie mial rozrzezenie wykonywalne
no tyle to wiem ze na koncu musi byc wykonywalne exe bat scr i kilka inncyh
ale chodzi mi o to czy moge bindowac jpg z exe tak zeby serwer(exe) (oczywiscie w zbindowanym pliku o rozszerzeniu wykonywalnym) zainstalowal sie u ofiary. Jak bindowalem jpg z exe i nadawalem rozszerzenie exe dla bindu to zawsze bylo tak ze jpg sie lwaczal a serwer nie instalowal sie (b-indeo, juntandorBeta,wsb 1.1)
możesz . moze coś w opcjach źle zaznaczałeś

P.S potestuj na sobie , weź jakis inny plik exe zamiast trojana i jakiś obrazek , popróbuj sobie (polecam YABa) ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

otwinek

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
6
re

probowalem i wiem ze np jak zbinduje jakis pliczek exe np plik flasha z jpgiem to wsio gra uruchamia sie i git no sam patrzyelm ale teraz tym ardziej mnie to dziwi bo jak binduje jakis serwer.exe z jpg to tylko zdjecie sie wlacza nie wme ale tak jest bo na 100% wiem ze u tej osoby nie ma mojego trojana
nie wiem teoretycznie winno dzialac a w prakltyce daje dupska
 

kiela

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2004
Posty
230
to moze wina tronaja ze nie jest kompatybylny z binderkami mzoe spróbuj innego serwerka innego trojana
 

otwinek

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
6
re

no probowalem z cafe prosiak
smile.gif
destruktor ccobra i wiele innych nie wiem co est grane ale moze...ŁUFO :-x
 

Ludy

Użytkownik
Dołączył
Maj 19, 2005
Posty
5
no fajnie wszystko ale można by zarzucić jakieś sprawdzone programiki??
 

uzol

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2005
Posty
44
Re: re

otwinek:
no probowalem z cafe prosiak
smile.gif
destruktor ccobra i wiele innych nie wiem co est grane ale moze...ŁUFO :-x
uzyj yaba albo reshacka, jesli dalej nie bedzie dzialalo to znaczy ze nie umisz;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiela

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2004
Posty
230
najlepiej testowac na sobie zamiast sie pytac i polegac na kims ;]
 

penny

Użytkownik
Dołączył
Listopad 5, 2004
Posty
4
RE

i w tym caly ambaras ze probowalem na sobie i niebyt jest ok
ale chuij tam
 
Do góry Bottom