Binder exe+jpg ??

Status
Zamknięty.

Avengers

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2007
Posty
18
Obserwuje ciagle te forum i szukam bindera do jpg.
Ale juz niewiem ocb ludzie zakladaj wciaz nowe posty jedni twierdza ze da sie drudzy nie.
Ale slyszalem ze to ejst niby mzoeliwe.Czy moglby wkoncu ktos dac bindera ?? Oczywiscie jezeli ma.
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
To se jeszcze poszukasz bo takiego czegoś niema ...
Ile można ciągle o tym samym pisać przecież tylko na tej stronie są 2 tematy z tym samym tytułem ... ręce opadają :/
 

likoms

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 25, 2006
Posty
126
ja słyszałem żę najłatwiejszy to pascal a później sie zaczyna c++, java ,php itp.
 

likoms

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 25, 2006
Posty
126


to nasz kolo od infy jest chyba niedouczony
<
 

Avengers

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2007
Posty
18
dobra mam juz te c++ ma ktos mzoe jakies poradniki jak w c++ zrobic keyloggera albo ajkeigos bindera ??
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Nawet nie przeczytałeś co podajesz.
Zobacz na samym dole strony, nie nie są żadne zdjęcia.
 

Mesmeroo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2006
Posty
35
...

Originally posted by Avengers
dobra mam juz te c++ ma ktos mzoe jakies poradniki jak w c++ zrobic keyloggera albo ajkeigos bindera ??


Boże ziomalu . . .
Kto powiedział ze zdając prawo jazdy będziesz odrazu rajdowcem...
ale życze powodzenia w pisaniu keyloggera.
Sam myslałem kiedys tak jak ty, ale uświadomiłem sobie dzięki innym ze pisanie keylogerów to jazda bez trzymanki..


Do autora tego Tematu.
Po co drugi taki sam temat?

[scroll:871cf45758]!Pozdro![/scroll:871cf45758][scroll:871cf45758][/scroll:871cf45758]
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Re: ...

Avengers+--><div class='quotetop'>CYTAT(Avengers)</div>[quote]Obserwuje ciagle te forum i szukam bindera do jpg. Ale juz niewiem ocb ludzie zakladaj wciaz nowe posty jedni twierdza ze da sie drudzy nie. Ale slyszalem ze to ejst niby mzoeliwe.Czy moglby wkoncu ktos dac bindera ?? Oczywiscie jezeli ma.[/b][/quote] Tylko:[i] *exe *bat *src *pif *cmd *com napisał:
+ jakieś rzadkie najczęsciej odrazu niedziałające exploity + kity nieznających się laików... xD

Originally posted by Mesmeroo@
<!--QuoteBegin-Avengers[/i]
dobra mam juz te c++ ma ktos mzoe jakies poradniki jak w c++ zrobic keyloggera albo ajkeigos bindera ??



Boże ziomalu . . .
Kto powiedział ze zdając prawo jazdy będziesz odrazu rajdowcem...
ale życze powodzenia w pisaniu keyloggera.
Sam myslałem kiedys tak jak ty, ale uświadomiłem sobie dzięki innym ze pisanie keylogerów to jazda bez trzymanki..


Do autora tego Tematu.
Po co drugi taki sam temat?

[scroll:27fdfb5c09]!Pozdro![/scroll:27fdfb5c09][scroll:27fdfb5c09][/scroll:27fdfb5c09]
Bardzo dobra opinia, po co pisać keyloggera z gotowych artykułów, przecież tyle osób to robi to będzie napewno wykrywalny, tak samo z binderem (chyba że świeży art//brak takich) więc lepiej ściągnąć bindera na to samo wyjdzie.

Co do języków wydaje mi się że prostsze (troszke) jest delphi, ale radze zaczynać od c++ (szczególnie jak masz styczność z php) i zacząć od aplikacji konsolowych.
//C++ ma pszyszłość
Bardzo fajna sprawa pisać program z pamięci (prawie) ze swoimi patentami i pomysłami.

Dla począdkujących nieopłaca się zaczynać programować dla keyloggerów,wirusów,trojanów - tego jest bardzo dużo na necie do ściągnięcia (nawet niewykrywialne).

Programowanie to coś więcej, Wydaje mi się że tylko kilka osób z tego forum wie otym (elita)

Podstawy c++ >> http://stud.wsi.edu.pl/~sistudem/Podstawy/CPPindex.html


Ogólnie programowanie http://www.4programmers.net
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom