binder, keylogger i OUTLOOK

jarekvw22

Użytkownik
Dołączył
Marzec 4, 2004
Posty
2
Witka

Pytanie brzmi (podobnie jak w temacie)
Czy Outlook może mi pomóc przy przesylaniu zbindowanego dzadostwa.exe (czyli keylogger) na skrzynke wp. Problem w tym ze WP alarmuje zaraz jak zobaczy coś.exe, ze wirus!, wi0rus! itd. Ofiara prawdopodobnie sciaga outlookiem. Nie wiem jak to sie ma do siebie tzn poczta na wp i odbieranie jej w outlooku? Jakie sa triki?
Z góry dzieki za pomoc :)
 

jarekvw22

Użytkownik
Dołączył
Marzec 4, 2004
Posty
2
No tak, ale z drugiej strony to wyglada podejrzanie najpierw *.rar a pozniej jak na patelni *jpg.(spacje)exe. (bo przeciez nie omine bindowania) Zwarca po prostu na siebie za duzo uwagi i zamieszania a to tylko niewinna fotka....
Czy jest opcja automatu aruchamiajacego zalacznik zaraz po sciagnieciu go przez Outlook? - o to mi mniej wiecej chodzi.

Dzięki z za info.
 

Marek

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2004
Posty
215
Kiedyś się dało, teraz już nie ponieważ:
1) Microsoft wydał już na to patcha
2) Outlook domyślnie blokuje załączniki
 

Quentin

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2003
Posty
49
Dlatego trzeba wiecej pomyslowosci...hmmm...nazywaja to SE... nie przesylaj fotki tylko...program np Spybota zbindowanego (jezeli kumaty)
albo latke do GG w postaci gadughost
<


wymaga to troche wiecej czasu..trzeba zdobyc zaufanie i ladnie to ubrac w slowa "wiesz sprawdzalem dzis Spybotem kompa mialem 10 trojanow ŚWIETNY PROGRAM..."

no i niekoniecznie tak jawnie... 2 nicki na czacie lub niby przypadkowa rozmowa z innego nr GG... jak laska to nieodmowi sobie przyjemnosci poznania tajemniczego nieznajomego
<


wiecej poswieconego czasu = wiecej satysfakcji
<
 

fireafm

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2004
Posty
9
Mozesz tez przerobic trojana, keyloggera itd.na instalke exe. Ja probowalem na onecie i xo i bylo nie wykrywalne.

tu mozesz znalezc kilka fajnych instalatorow.

// link nieaktywny
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom