Binder

Wojt5

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2007
Posty
8
Czy zna ktos niewykrywalny binder? Wiele tematow jest starych, a stronka trojancostam.pl ostatnio dodawano w 2004. Jesli by ktos jakis znal, to prosilbym o linka, i temat tez szukalem, ale raczej sa stare. Aha i bindera mopzna napisac w c++? EDIT (znaczy sie czy najlepiej, bo mam zamiar kupic ksiazke)
 

jasiu90

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 19, 2006
Posty
57
z zbindowaniem keyloggera z jpg bedzie problem.. (bo przewaznie bedzie mial rozszerzenie .exe).
z kolei dwa pierwsze programy mozna zrobic łatwiej, sam nigdy tego nie robiłem ale poczytaj troche o archiwach sfx (self-extracting - może coś kojarzysz...). Nawet spakowanie rarem moze niewiele dac, chyba że zabezpieczysz archiwum hasłem. Powodzenia :faja:
 

Mesmeroo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2006
Posty
35
Problem . .

Zbindowanie z jpg to zaden problem aby otrzymac rozszezenie .jpg wystarczy cmd i odpowiednie komendy ;]


_____
z tego co wiem serwery wygenerowane przez vsk się nie odpalają . .
 

annabeva

Użytkownik
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
3
Mesmeroo jestem bardzo ciekawa jak to niby zrobić
smile.gif
to napisz mi te komendy tutaj lub na priv msg albo napisz gdzie szukac:) =]
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Re: Problem . .

Originally posted by Mesmeroo
Zbindowanie z jpg to zaden problem aby otrzymac rozszezenie .jpg wystarczy cmd i odpowiednie komendy
<

Ja to robie za pomoca explorer.exe , tylko ze potem to nie chce dzialac ;]
 

annabeva

Użytkownik
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
3
No ja tez potrafie zrobic ze bedzie jpg itd.... przez cmd tez ale tez nie dziala
<
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
zbindowac do exe to nie problem! zmienic rozszerzenie tez nie problem. Ale i tak nie odpali ci sie keylogger jak jest z rozszerzeniem jpg
 

Wojt5

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2007
Posty
8
A czy po zbindowaniu jpg i exe, nawet jesli powstanie to exe czy zdjecie sie uruchomi?
 

jasiu90

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 19, 2006
Posty
57
tzn. powiem tyle: ksiązki Bruce'a Eckela są uważane jako bardzo dobre (nie tylko o c++, ale także np Javie) i z pewnością dużo nauczysz się z niej, ale C++ jest bardzo rozbudowane i nie ma gwarancji że dzięki tej książce zdołasz napisać bindera. Niemniej jednak na pewno pomoże Ci w tym w dużym stopniu (oczywiście przy umiejętnym korzystaniu z niej...).
 
Do góry Bottom