Bindery-czy są takie...

delan

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2003
Posty
12
Mam pytanko chciałbym zbindować dwa pliki , gdzie wykonyawlnym plikiem był by plik o rozszerzeniu np. jpg,a nie exe,bat,com,scr,pif.
Może jest taki binderek
smile.gif
który by mi to zrobił. Jeżeli wogóle jest taki binder i znacie go to prosiłbym o nazwe jego lub jakieś namiarty na niego.
----
Bo chodzi mi o to że np. jak łącze trojanka ze zdjęciem i taki plik wyśle gościowi na maila, albo przez gg to on widzi że w załączniku lub przy ściąganiu przez gg plik ma rozszerzenie np. exe a nie rozszerzenie odpowiadające grafice np. jpg.bmp itd.

pomóżcie!
dzięki
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
niema takiego bindera, jedynie mozesz miec takie rozszerzenia jakie sobie wyzej wymieniłes
 

Dex1987

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2004
Posty
48
Hmmm nie mozna bindować plików *.jpg i *.exe, ale czy można zbindować plik exe z plikiem mp3? Lub chodzby plik exe z byle jakim plikiem?
Prosił bym bardzo o podanie kilku binderów albo stronek z nimi.

Z góry thx
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Plik exe mozesh zbindowac teoretycznie z czym chcesh ale po zbindowaniu plik nie moze miec rozszerzenia typu mp3 jpg i takie tam...
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
Originally posted by Dex1987
Hmmm nie mozna bindować plików *.jpg i *.exe, ale czy można zbindować plik exe z plikiem mp3? Lub chodzby plik exe z byle jakim plikiem?
Prosił bym bardzo o podanie kilku binderów albo stronek z nimi.
Takie cosik znjadzisz przecierz na kazdej stronie zwiazana z tematyka hacku ...
smile.gif
chocizby na cyberglebie, u regmena [regmen.prv.pl] na googlach ..np [ http://www.google.pl/search?q=binder%2Bdow...&lr=lang_pl ]
P.S. a wiecie moze jaki klucz odpowiada za to aby zaznaczyc u ofiary [jakims specjalnie zrobionym progzem] ukrywanie rozszerzen plikow znanych typow ...?!?!?!?!
smile.gif
[aby miala wlaczone ukrywanie rozszerzen ...
<
]
pozdro... 8)
 

mathac

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 29, 2004
Posty
29
to nie klopot wystarczy dobry dobry binder bindujesz 2 pliki i potem zmieniasz rozszerzenie na np. .jpg .com itd stronki tego bindera nie mam ale moge ci przeslac lubie pomagac ludzia. moje gg to 6241774 przesle ci bindera i pokaze jak sie obslugiwac jesli bendziesz chcial binder ten potrawi zbindowac berdzo duzo plikow.Sam sie tym bawie a takze zabindowany plik jest niewykrywalny plik uruchamiajacy jest wykrywalny ale plik ktry zrobisz nie jest do tego morzna zmieniac ikone.ja zwykle zmieniam na systemowa ale jak kto woli czekam ...
<
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
mathac:
to nie klopot wystarczy dobry dobry binder bindujesz 2 pliki i potem zmieniasz rozszerzenie na np. .jpg .com itd stronki tego bindera nie mam ale moge ci przeslac lubie pomagac ludzia. moje gg to 6241774 przesle ci bindera i pokaze jak sie obslugiwac jesli bendziesz chcial binder ten potrawi zbindowac berdzo duzo plikow.Sam sie tym bawie a takze zabindowany plik jest niewykrywalny plik uruchamiajacy jest wykrywalny ale plik ktry zrobisz nie jest do tego morzna zmieniac ikone.ja zwykle zmieniam na systemowa ale jak kto woli czekam ...
%3C
Jak zmienish na jpg to raczej Ci nie zadziala :twisted:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

[Sh]Syriusz

Użytkownik
Dołączył
Maj 2, 2004
Posty
7
Wlasnie udalo mi sie w Res Hackererze zmienic ikone trojana na ikone folderu
<
!! Wiec jesli jakis lamer ma wyloczone podglad rozszerzen to mozna mu to podeslac spakowanie i powiedzec ze w srodku sa jakies zdjecia. Jak bedzie mowil ze nie moze otworzyc to wystarczy powiedziec ze moze sie cos zle spakowalo i juz gotowe a trojan jest :twisted: !!
 

klapouchy

Użytkownik
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
11
ja stosuje troszke inny numer, przerabiam animacje flash'ową
na exe.. samowykonywalną (jak? prościzna) a do niej dobindować...
pryszcz...
<
i zmienić ikonkę. Flash'e ludziki chętnie odpalają.
 
Do góry Bottom